Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magyarországon milyen természe...

Magyarországon milyen természetfeletti lényekkel lehet találkozni napjainkban?

Figyelt kérdés

aug. 2. 14:52
1 2 3
 11/21 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
A Blahán vannak erőhasználó Jedik, Sith ek, fogatlan tündérek, alkímisták, varázslók, ősemberek, előemberek, másik dimenzióból valók, varázslók..igazából éjjel-nappal, elég változatos csomópont.
aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Palacklopó fantomokkal.

A kukákból kiszedik a visszaválthatós palackokat és szorgosan hordják a Repont automatákba.

aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ismerem a pontos megnevezésüket de a blaha aluljáróban elég furcsa lényeket látni.."


Az inkább természetalatti. :)

aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Medvedisznóember
aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Vakkomondor
aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Meg ott van az is, aki itt ragadt a hetedik térdimenzióból:


[link]

aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a picsaember? Xd
aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mátranováki fanyűvővel (Matrapithecus oroszii) néhol találkozni még az országban de egyre ritkább, lehet visszahúzódtak a belső földbe.
aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kékek. Ott lebzselnek mindenhol. Forgalmit kérnek. Méricskélik az embert a bozótban lapulva,igen agresszívvé válik,ha megpöckölöd az orrát.
aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

OKé, akkor én most adok neked, egy értelmes választ is a kérdésedre. Tehát azt kérdezed, hogy milyen természetfeletti lényekkel találkozhatsz, itt Magyarországon?! Ha kedves lennék, azt mondanám, hogy nincsenek ilyenek, de mivel én őszinte embernek vallom magam, így elmondom. Shapesfishter (alakváltó, ez a jobbik fajta), Skinwalker (kerüld el őket, rosszabb fajta alakváltó), Barogan, Harcosok, Therain (többet is ismerek, asszem kábé 56 talán) és az Elfajzottak. Mindengyik "fajnak" vannak különböző képességei. És, hogy én ezeket honnan tudom?! Én magam is ilyen vagyok.Emberek vagyunk, és nem tud senki sem felismerni, csak a hozzánk hasonló emberek.


Ha valaki azt hiszi, hogy kamuzok, akkor higyje azt. Ránk kereshetsz, csak éppenséggel nem találsz semmit sem, mert elég jól tudunk rejtőzni.

okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!