Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt olyan hogy nem odavaló...

Volt olyan hogy nem odavaló dolgott vett fel a kinti/benti kamera?

Figyelt kérdés

[link]


Ha vannak itt köztünk vadászok, ti tapasztaltatok már valami hasonlót. Vagy akinek van kinti vagy benti kamerája. Először nem akartam ide az ezotériába írni, de inkább ehhez a kategóriához illik valamennyire.



jún. 24. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*dolgot
jún. 24. 23:36
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Gondolkodtam hogy írjak vagy ne írjak.

Ezen a területen kutatok rengeteg paranormális dolgot vizsgáltunk már.

Igazából aki komolyan foglalkozik ezzel a témával nem fogja nagyon kiadni miket élt át vagy tapasztalt.

Sajnos az oldal jellege miatt akik itt jelen vannak nem befogadóak ezen a területen.Vannak külföldi fórumok amik elég komolyan foglalkoznak a témával ott cserélünk mindig véleményt vagy beszéljük meg a dolgokat.

Aki valódi komoly eseményt vagy jelenséget élt meg vagy tapasztalt biztos nem fogja anonym oldalon ismeretleneknek kiadni.

jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig kíváncsi lennék :/
jún. 25. 06:06
 4/5 A kérdező kommentje:
A családomban egyébként van vadász és van vadkamerája, de ő még nem tapasztalt legalábbis nem beszélt ilyesmiről.
jún. 25. 06:07
 5/5 A kérdező kommentje:
De miért nem szeretnék megosztani, szerintem ebben nincs semmi titkolnivaló
jún. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!