Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor Nod könyve igazából...

Most akkor Nod könyve igazából mi?

Figyelt kérdés
Úgy értem ez létező könyv? Ki írta, hol van stb. Vagy ez is csak egy legenda?
2010. szept. 21. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom, mítosz
2010. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nód könyve a Vampire szerepjátékban egy prófécia, ami a vámpírok eredetéről és végzetéről szól. Szóval csak kitalált dolog. (játszom ezt a játékot, úgyhogy ez eddig biztos)


De azt sosem hallottam még, hogy a való életben is egy ősi könyv lenne, pedig a valóságban létező mítoszok is érdekelnek, szoktam olvasgatni ilyesmikről.

2010. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi. Én is hallottam, hogy csak kitaláció. Máshol viszont azt olvastam, hogy a Biblia egy apokrif (kimaradt) könyve.

Ezért zavarodtam össze.

2010. okt. 11. 18:43
 4/4 anonim válasza:
Jól hallottad. Nod könyve nem kitaláció, hanem valóban egy, a Bibliába be nem került apokrif irat, ami a Káintól származtatott vámpírok történetét írja le. Nem mítosz, nem legenda, hanem létező könyv.
2012. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!