Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet segitségért idézni...

Lehet segitségért idézni szellemet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

bármilyen árat kérhetnek, minél nagyobb a kívánság, annál nagyobbat, bár mint jó alkuszok így is igyekeznek mindennek felverni az árát...

szellemi vezetője meg nem mindenkinek van, akiknek akad, azoknak keresés hatására lesz.

továbbra is tartom, hogy megfelelő védelemmel, angyalokkal próbálkozz.

2010. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

evvel én nem szórakotnék a helyedben. mi is akartunk a barátnőmmel idézni kiskorunkban de rájöttünk milyen hülyeség mert ittragadhatnak rossz szellemek vagy mi.

röviden:NE CSINÁLD!!!!!!

2010. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Attól függ ki volt a szellem földi életében, akitől segítséget akarsz kérni. Én 2 halott embertől kértem eddig segítséget. Hogy megidéztem volna őket, nem hinném, csak valamilyen furcsa okból éreztem, hogy segíteni akarnak. Néztem a fényképüket és elmondtam a bánatomat. Lehet hülyeségnek hangzik, de tényleg, mintha bevált volna a dolog. Nem igazán vagyok ezo fan, sőt hidegen hagy az egész dolog. Nem csak azért, mert rengeteg médium/kamu emberke üzekedik ezen a területen.
2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ne hívj más dimenzióból lényeket a feladatot neked kell megoldani. Ilyennel ne szórakozz, rosszul is elsülhet. Nem biztos, hogy olyat sikerül hívnod aki segíteni akar...

Nem véletlen, hogy normál körülmények között az emberek nem látják a szellemeket, a nem evilági dimenziókat. Egyetértek az elsővel.

2010. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ilyennel nem nagyon szoktak szorakozni, en csak egy embert ismerek aki szellemet idezett.Megszallta,az illeto a templomig szaladt es ott osszeesett.

Amugy meg az amuletted,inkabb olyat hordj amit megszentelt egy pap ha megis belevagnal ebbe.

2010. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mivel a démonok valóságosak és hatalmuk van, az Isten Szava ismételten óv a velük való kapcsolattól. Elítéli a varázsigék használatát (például a fekete mágia vagy vudu kultusz kapcsán), a médiumok megkérdezését és a holtakkal való kapcsolatkeresést (5Mózes 18:10–12; 3Mózes 20:6, 27; Galata 5:19–21)
2010. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!