Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? (rövid a kérdés)

Mi volt ez? (rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
Augusztus 12.-én 22:15 körül,amikor hullócsillagot néztem láttam valamilyen fekete valamit az égen. Gyorsan "elsuhant". A csillagoknál.Nem hinném,hogy madár volt...de azt sem,hogy földönkívűliek. Ez kizárt. Ja és képzelődni sem képzelődtem..
2010. aug. 29. 13:09
 1/10 anonim válasza:
95%
egy fekete bogár túl közel repült el a szemed előtt o.O
2010. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Denevér.

Ne csak hullócsillagok esetén nézd az eget, máskor is menj ki, és meglátod. Nagyon gyorsan repülnek, és elég alacsonyan, ezért tűnhetett messzinek a sötétben.

2010. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
denevért már láttam.XD nem az volt.. a légy meg nem repült túl közel>_<
2010. aug. 29. 15:20
 4/10 A kérdező kommentje:
vagyis fekete bogár.
2010. aug. 29. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Repülő jelzőfények nélkül? :D
2010. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen repcsik,amik figyelik a hullócsillagokat is.Lehet,hogy lekapcsolta a világítását,és gyorsan elsuhant.Ezt szikták csinálni.
2010. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az Ezotéria kategórián belül tetted fel a kérdést.

Elfogadsz kategóriába illő választ is?


Vagy csak a bogarak, denevérek, és irreális sebességgel haladó kivilágítatlan meteorológiai repülők érdekelnek.


Augusztus 12.-én az ország nagy részét vékony hártyaszerű ködréteg borította. Kétlem hogy engedtek volna meteorológiai repülőt kivilágítatlanul nagy sebesével száguldozni. Ezt még tiszta időben sem engedélyezhetik, pláne éjszaka.


Vagy számbaveszük hogy vannak hihetetlen dolgok amiket nem ismerünk. Vagy tudjuk a nevét de nem mondjuk ki nehogy hülyének nézzenek.

VAGY

Elhisszük magunkról hogy akkora barmok vagyunk hogy kockáztatunk egy légi katasztrófát, (Pár fotóért). Nem ismerünk fel egy bogarat......

2010. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elnézést elírtam .

Köd helyett felhőrétegre gondoltam.

2010. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha reggel nézted az rtl-t ha nem nézd meg.Rába Timi is ezt látta:

www.rtlklub.hu/musorok/reggeli/cikk/333939

2010. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak UFO lehetett (azonosítatlan repülő valami), habár én nem láttam, sajna...
2010. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!