Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? (kérdésed túl...

Ez mi volt? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
tegnap előtt este 10-óra körül kimentem, és találtam egy jókora békát, ami a sötétből ugrált felém..nem tőlem félt hanem valamitől a sötét..ekker gyorsan beszaladam, felkapcsoltam a kinti villanyt, majd kijöttem megint...ekkor már nem féltem nagyon..szétnéztem..egyszer hallok egy hangot a sötétből megint(ahova nem ér el a fény) ekkor már besz@rtam... akkor úgy éreztem meg hallotam h valaki elfut mögöttem, azttán meg fordultam és megint...ekkor már bementem szóltam a pána h nézzük meg hogy miaz..kijöttünk akkor már nem volt ott semmi zaj...apa bement, én meg mondtam neki hogy mindjárt megyek...aztán ahogy apa bement megint a hátam mögött....ekkor már egyből besz@rtam, meg beis szaladtam..ez mi lehettett? veletek történt ilyen?
2010. aug. 20. 16:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
nem vagy skizofrén? amúgy nem tudom
2010. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félsz a sötétben, és ezért képzelődsz.Képzeld azt hogy nincs ott semmi hátha akkor elmúlik.Másik megoldás az hogy nem mászkálsz sötétben :)
2010. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
előző vok, menj el a budapesti járóbeteg ellátásra ott megmonnyák h mibalyod
2010. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Lehet hogy nem normális ennyiszer beszarni ilyen rövid idő alatt!
2010. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy betörő próbálkozott volna? Azt nem írod, mi volt a hang, amit hallottál. Mert a futás lehetett betörőtől, esetleg nem volt egyedül. A brekkancs megijedt, a betörő a fénytől, meg aztán az apukádtól. A besurranó tolvajok is így dolgoznak. Próbált(ak) sötétben maradni, észrevétlenül. A felnőtt megjelenése meg elriasztotta ő(ke)t.
2010. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szellem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet az de mostanában velem is történnek fura dolgok.
2010. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szerintem kicsit élénk volt a képzeleted, ilyenkor az agy jobban reagál a fényváltozásokra és a zajra, minden jobban érzékelsz. Esetlegesen nem érzed biztonságban magad egyedül.
2010. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ilyen kutyaszerű lépés hallatszott de a kutyák előse jöttek...lehet hogy egy farkas? :o de az kizárt lenne...hogy jönne be? áhh nem tom!! de az jó ötlet h sötétbe nem mászkájak
2010. aug. 20. 18:08
 10/16 Harrr ***** válasza:

Múltkor mászkálok a sötétben, és én is fura hangokat hallok. Végigfut az agyamon, ez meg mi a fene lehet.... odamentem, és egy ijesztő, félelmetes, vérengző fenevadat találtam!!!!!!


Egy falatozó sündisznót.


Lehet ha megnézed, te is valami hasonló szörnyet találsz.

2010. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!