Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetetett? (kérdésed...

Ez mi lehetetett? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
voltam kint az udvaron, 19-óra körül(tegnap)...és akkor kinéztem a kerítésen hogy mit ugattak a kutyák..nem volt ott senki....és akkor úgy éreztem volna mint ha valaki lett volna a hátam mögött, és megérintete a vállam...ekkor úgy besz@rtam, hogy már megmozdulni sem mertem...szóltam a kutyámnak, akkor már megmertem fordulni...veletek történt már ilyen? nagyon félek!! segítsetek
2010. aug. 20. 15:01
 1/7 anonim válasza:
100%

szerintem ez mindenkivel megesik, én is utálok a sötétbe álldogálni vagy sétálni

egyedül voltál és nem érezted magad biztonságban

vagy pedig beképzelted magadnak az egészet, féltél hogy megeshet egy ilyesmi, és el is hitted

én hangokat szoktam hallani mintha valaki szólna nekem, de senki, már megszoktam szóval nem is figyelek rá

2010. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én nem tudom figyelmem kivűl hagyni!! mindig úgy érzem h van valaki mögöttem
2010. aug. 20. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én néha a saját nevemet szoktam hallani magasból,(van mikor az ismerőseim hangján akik nincsenek is a közelemben de néha idegenét is) de mivel kérésre sem mutatja meg magát és nem mondd mást csak a nevemet és azt is csak úgy, h 1x v 2x v 3x aztán kuss van. Nem mutatja magát biztos képzelődöm, de már kénytelen vagyok figyelmen kívül hagyni mivel más nincs.
2010. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagyon egyedül?Nem vesz körül túl nagy csend?

Nem volt ott senki.Csak te érezted úgy.Enyhe fokú érzéki csalódás.Másokkal is előfordult már,nem visszatérő tehát nem fog megismétlődni.Csak ne félj,mert a félelem "rémeket láttat" veled.Maradj a realítás talaján.És akkor nem fogod úgy érezni hogy mindig van mögötted valaki.

De ha te úgy érzed,hogy ez biztosan valóságos,akkor menj el a háziorvosodhoz,és mondd el neki mi a gond.Ha úgy látja akkor be fog utalni a neurológiára (ideggyógyászat),és ott kivizsgálnak.

2010. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú ez mi?
2010. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szellem ez 100%-os!!!!!!írtad hogy a kutyád ugatott mert megérezte a szellem jelenlétét és lehet hogy látta is
2010. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem csak nem éreszted magad biztonságban és azért volt este már elég sötét volt mentem haza és olyan volt mintha követnének és 5 percenként fogolódtam de senki csak féltem sztem veled is ez volt de kitugya... (én mindenben hiszek csak hagyon béékénxD)
2010. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!