Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van másnak is olyan érzése,...

Van másnak is olyan érzése, mintha a feje búbjához közeledne valami?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor van ilyen érzésem, néha naponta többször, néha hetekig nem. Olyankor libabőrös leszek, és hárítanám azt a valamit, de nem megy. Valaki szerint iyenkor energiát kapok, de nekem nem tűnik ez túl pozitív érzésnek.
2010. júl. 27. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen nekem tesi órán volt kidobós közben, aztán fehér villanás és a földön feküdtem egy hatalmas púppal a fejemen miközben felém hajolt a tanár.
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, tudom miről beszélsz, nekem is szokott hasonló lenni. Szerintem ez inkább valami fizikai dolog lehet, valami lejátszódik ilyenkor a testben, ami ilyen érzés - de nem tudom, nem vagyok orvos.
2010. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is szokott .mintha valami a hátam mögött lenne és hozzáma karna érni.még akkoris ha fal előtt állok.
2010. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen szerencsére
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen bizsergésszerű érzésre gondolsz? Nekem régebben a tarkómon szokott lenni elég gyakran, szerettem is. Ha hason feküdtem, és koncentráltam, elég erőssé is válhatott egy olyan érzés hogy energia suhan végig a gerincemen, és főleg a tarkómnál nagyon erős érzetet okozott, időnként felment a fejem búbjáig sőt előre a homlokomig. Nem hiszem, hogy negatív dolog lenne, mert utána frissebbnek és jobb kedvűnek éreztem magam, bár maga az átélése furcsa volt. Próbáld ki esetleg hogy hagyod, hogy az érzés kibontakozzon.
2010. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott ilyen lenni vagy naponta :D talpamtól a fejbúbomig. Én speciel szeretem :D én pártolom az utolsó kommentálót :)
2010. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Kipróbálom.
2010. aug. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!