Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Börzsönyben ismeretlen állatot...

Amatorkriptozoologus kérdése:

Börzsönyben ismeretlen állatot/lényt látott valaki?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy a börzsöny területén valaki látott/hallott olyan állatot/lényt ami kriptid kategóriába tartozhat (kriptid=tudomány által nem kategorizált állat)


Olyanra gondolok mint a fanyűvő


2020. ápr. 7. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én láttam. Szürke volt, nagy, a pocsolyában hempergett, és közben röfögött. Nagyon féltem, de szerencsére egy idő után elszaladt.
2020. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nekem is az a furcsa, hogy sokan hisznek az ezotériában, de szinte hiteles bizonyítékot senki nem tud felmutatni a természetfeletti létezésére még az ezohívők között sem!
2020. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam!!!

Alacsony volt, 4 lábon járt de mikor közel értem hozzá felállt 2 lábra és éles fogai voltak. Azt hiszem újszülött sárkány volt.

(Nem tudom mennyire befolyásolta, de volt bennünk 1 liter barack) - talán annak segítségével neked is sikerül valamilyen idegen lényt megfigyelned

2020. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen én miután a kocsmábul három pohár tömény és pár spangli után az erdőben botorkáltam egy sárgán villódzó szemű, legalább három méteres lényt láttam.

Ami t megpillantot émelygés fogott el és percekre emlék kieséseim lettek.

2020. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is láttam egy nagyon furcsa szerzetet az egyik erdőben. Nem voltam részeg, beszámítható állapotban voltam. A lény rémisztő volt, azóta se tudom kiverni a fejemből, mert a rabszolgája lettem. Minden este amikor besötétedik akaratom ellenére visszamegyek az erdőbe, egy természetfeletti erő vonszolására, és vadászni indulok a szörnnyel. Általában nyulakat, vaddisznókat és őzikéket ölünk, de szerencsésebb napokon embereket is. Azt mondta a szörny, hogy belém szeretett, és engem választott társául, azóta már nem félek tőle, és úgy érzem kezdek beleszeretni. Egyébként híres szerzet, ha érdekel, hogy néz ki, írd be a keresőbe, hogy "demogorgon". Szerintem nagyon helyes.
2020. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 & 4

Ez azert van, mert bodult tudatallapotban az ember kepes atlatni masik dimenziokba. Valojaban nem ott, abban az erdoben lattatok ezeket a lenyeket, hanem annak az erdonek egy masik dimenzioban letezo verziojaban, csak vannak esetek, amikor az ember joval fogekonyabb atlatni. A lenyek valoszinuleg eszre sem vettek titeket, ha esetleg ugy tunhetett, az tippre azert volt, mert a sajat dimenziojukban valamilyen predaallat vagy vagy leny vagy valami volt a helyeteken es arra figyelt...

2020. ápr. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2-es ki beszélt itt ezotériáról meg természetfeletiről? Ennyire sötét vagy hogy nem fogod fel mi a kriptozoológia?
2020. ápr. 8. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem sok külömbség van,az ezohülyeség, meg a kriptozoológia között...

yetti, Chutakabra, meg Nessi....

Ezek pont akkora baromságok.

2020. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény. De bizonyítékok minden esetre vannak nagytestű és eddig katalogizálatlan állatokra. A biológusok most szűkítették a kört és még így is kb 8 millió felfedezetlen szárazföldi faj van. Most ismerünk 900 ezret. Ezek nagy része apró bogár, hüllő, madár, de 8 millióbol csak van nagytestű, ez mögötte a logika
2020. ápr. 9. 01:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs, pláne nem börzsönyben.

A nagytestűállatok nyomot hagynak, a maradványaik is könnyen felelhetőek, így lehetetlen hogy börzsönyben éljen egy még felfedezetlen faj, az meg hogy máshol létezne nagytestű faj szintén lehetetlen.

A kriptozoológia meg hobbi, népmese, dr nem tudomány ág...

2020. ápr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!