Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Senki nem lehet vámpir?

Senki nem lehet vámpir?

Figyelt kérdés
senki nem lehet vámpir? még a jövöbe sem? mert jo lenne csak nem? csak megkéne tanulni hogy ne szivjak senkiböl xD tom h hülyeség de létezne ilyen?és csak válaszokat nem ient pl : "ez hülyeség kis 10éves low "nem ieneket
2010. júl. 20. 10:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
sztem max betegségként vagy vmi mutációként fordulhatna elő és ez is csak a kinézetre meg a vérszívásra vonatkozna. a gravitáció mindenkire érvényes az nem mutálódik el :)
2010. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Igazabol nincs akadalya annak, hogy valaki mas verevel taplalkozz, de az osszes tobbi feature nem hiszem, hogy lehetseges. Pl a tukorkeped mindenkeppen latszodik.
2010. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Mi értelme vámpírnak lenni, ha úgysem akarsz vért szívni?
2010. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Állati vért :D meg az erősségért akarnák mert vki nekem jön pl egy nálam 6 ével idöseb megpöckölöm és kifekszik xD
2010. júl. 20. 11:12
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valakit pöccből leverj ahhoz nem vámpírnak kell lenni hanem küzdősportot kell választani. Hidd el jobb időtöltés mint ezen filózni :D. Ajánlom a boxot!
2010. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg ha léteznének vámpírok, akkor lehet, hogy az is vámpír lenne, aki neked megy, szóval nem tudnád lenyomni :D
2010. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%
I'm a vampire.:]
2010. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

NOS!

-Járj rendszeresen disznóvágásokra.Ott szokták inni a disznóvért..Így már most is ihatsz vért ha akarsz

- Ha megakarod magad védeni akkor menj el és tanulj meg valami küzdő sportot.Érd el,hogy fekete öves legyél,és garantálom,hogy nem nagyon fognak belég kötni..

- nézz kevesebb vámpírfilmet,mert elég gyerekes ötleteid vannak.

-Egyébként osztom az előttem író véleményét,hogy hiába lennél vámpír megvédeni akkor sem tudnád magad,mert akkor már szinte mindenki vámpír lenne,ugyanazokkal az erőkkel..

Valószínű,hogy nagyon sokan embervért innának...Szóval ha ez lenne,akkor állandó rettegésben kellene élned..Hisz itt már a vámpírok egymást is ölnék...

2010. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

-.-"

én is szeretem a Twilightot

de hogy lehet már valaki ennyire hülye????????

2010. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem lehetséges. Ihatsz vért, mondjuk gusztustalan, de ettől nem leszel vámpír. Ők halottak, nem? Aki meghalt, az már nem támad fel, hogy vért igyon. Szóval ez eleve kizárja.
2010. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!