Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már szellemeket vagy...

Láttatok már szellemeket vagy éreztétek őket?

Figyelt kérdés
TELJESEN KOMOLYAN KÉRDEZEM. Normális és igaz válaszokat szeretnék.
2010. júl. 19. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Történtek már furcsa dolgok körülöttem de ez nem azt jelenti, hogy szellem volt. Szóval nem még sohasem láttam egyet sem és érezni sem éreztem őket.
2010. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzékeltem és láttam is.Egyik eset:Egy reggel felébredtem és azt láttam,hogy a szoba túlsó végében a fésülködő asztalkámon fekszik egy férfi.Kissé áttetsző volt,de ettől függetlenül jól meg tudtam figyelni.Persze meg is voltam ijedve kicsit.Kérdeztem nagymamámtól,hogy feküdt-e valaki azon a helyen a szobában valamikor?Azt mondta,az egyik fiú testvérének volt ott régen az ágya ,azon a helyen halt meg ,és mamám elmondása szerint pont úgy nézett ki,amilyennek én azt a férfit,a jelenést láttam.

Sok hasonló érdekes jelenséget láttam.Hosszú lenne mindet leírni.

2010. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez hülyeség!

Ha meghal valaki akkor annak a földön marad a teste és nincsennek olyan szellemek amiknek rendesen emberi alakuk van. Én úgy vagyok ezekkel a szellemes dolgokkal vagyis nekem a mesterem úgy tanítja, hogy ha meghal valaki annak a lelke felmegy és ha nem ért még el egy bizonyos szintet ha még van dolga a földön akkor az újászületik egy másik testben de ha elérte azt a biznyos szintet akkor szellemi segítő ként tér vissza a földre! De nem emberi test alakjában hanem ilyen fényes gömb szerűen. Nincs olyan, hogy jó és rossz szellem egy az hogy csak felfogás kérdése a másik meg hogy a szellemi segítők azért vannak hogy segítsenek bennünket

Persze mindenki azt hisz el amit akar én ebben hiszek a másik válaszoló meg abban amit akar. Jó én nem cáfolom meg amit mondott csak nem abban hiszek és kész tök észterű hogyha meghal valaki a teste nem tűnik el... akkor miért is látnánk egész alakps szellemeket...remélem értitek, hogy mit akarok mondani

2010. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen mert én nekem 2009 ben halt meg a papám április 2 - 3 nem tom és van egy rész és ott ha odanyulok ott hidegség van kisebb a hömérséglet ott mint bentébb 10centire
2010. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ajan meg soha nm volt,de sztem hamarost lex... :(
2010. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én alfában démonokkal szoktam beszélgetni.

Pl a múltkor a nagypapámmal beszéltem (ez is alfában)

2010. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, naponta többször. :D
2010. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!