Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehetett?

Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés
A nagy meleg miatt a nővéremmel lemenzünk a szuterinba gépezni és kb fél óra után kopogott valami a szoba ajtaján.Mondtuk hogy gyere de semmi.Azt mondta nézzem meg mert msnezik és nem akar felállni.Kinyitottam az ajtót és sehol semmi.Látnánk ha vki lejönne mert ott 1 ablak és a lépcsőre néz és máshogy nemlehet lejönni.Szerintetek mi lehetett.
2010. júl. 14. 18:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
55%
legközelebb ne nyisd ki az ajtót...mert megbasz egy vérmókus
2010. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy kedves betörő volt aki csak be akart menni kirabolni. kopogtatott, hogy megtudja, vann-e benn valaki ilyen időben hogy mikor jöjjö lopni. gondolom ilyesmi lehetett:

1.kopog

2.elmegy messzire ahonnan rálát az ajtóra

3. észreveszi hogy kikukucskálsz

4. elkönyveli magában hogy rabolható helységről van szó

vigyázz mert később visszamegy és kirabol. köszönny el a spanoktól msnen

2010. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
poltergeist jelenség...a nővéred szomorú, ideges vagy éppen nagyon jó kedvű volt?(ez rád is vonatkozik) ezek okozhatták, vagy tényleg halucináció, vagy szél szórakozó emberke... csak mivel Ezotéria kategóriában vagyunk, azért írtam elsőnek a poltergeistet
2010. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!