Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a célja az ikerlelkek...

Mi a célja az ikerlelkek találkozásának?

Figyelt kérdés

Ha egy ikerlélek pár találkozik, szükségszerű, hogy valami feladatuk legyen együtt?

Ha különválnak az útjaik, mert más irányba viszi őket az élet, milyen lehet a másik hiányával élni?


2018. jan. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször az, hogy mindkettőjük életét felborítsa, akár jó, akár rossz irányba is mehetnek az események.
2018. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nincsenek ikerlelkek. Ez egy kitalált dolog, hogy ellegyél vele, és ne a valóságot keresd.
2018. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam majdnem párkapcsolat (házasság!) lett belőle.


Mindkettőnknek erős a szervezőkészsége (rend/rendszerezettség iránti vágya...)

2018. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2-es.

De igenis vannak ikerlelkek! A hangok is mondták a fejemben :)

Ez egy elméleti kérdés. Minden érdekel, ami van a világban. Erről az ikerlélek dologról nemrégiben hallottam, gondoltam, hátha van itt valaki, aki tud valamit mondani a témáról.

Lehet, hogy neked van igazad és nincs ilyen. Nem tudom. De miért ne létezhetne minden embernek ikerlelke?

Egy cseh "klasszikus" filmből idéznék egy ide illő mondatot:

"Attól, hogy még nem láttam a maga seggét, még elhiszem, hogy van"

2018. jan. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!