Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon miért aggaszt a gyerekvá...

Vajon miért aggaszt a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Próbáltam ésszerűen gondolkozni, kizárni a spiritualitást de nem igazán megy. Mindig csak ebben a témában lyukadok ki.


Már óvodás korom óta foglalkoztatnak a gyerekek. Igen, furcsán hangzik de már akkor elhatároztam, hogy örökbe szeretnék fogadni. És nem tudom honnan szedtem ezt, nem volt ilyen a környezetemben. Azóta természetesen szeretnék sajátot is, épp próbálkozunk a párommal de valahonnan belülről félek. Nem a gyerektől és nem konkrétan a gyerekvállalástól hanem attól, hogy nem fog sikerülni, bármennyire is szeretném. Jelenleg fél éve kezdtünk el próbálkozni. Meg attól is, hogy ha sikerül akkor kiderül, hogy komoly betegsége van vagy, hogy elveszítjük. Ez a félelem inkább belülről jön és nem úgy félek tőle mint más dolgoktól hanem sokkal másabb érzés. Igazából el sem tudom magyarázni... Elvileg nem lenne szabad félnem ilyenektől mert egyikünk családjában sincsenek komoly öröklődő betegsége, mi sem élünk olyan életet ami aggodalomra adna okot, fiatalok is vagyunk szóval nem növeli semmi a kockázatot.

Jóval azelőtt, hogy elkezdtünk próbálkozni gyakran álmodtam, hogy terhes vagyok vagy, hogy kisbabám van. Mindig teljesen egészségesek voltak.


Szerintetek lehet ennek valami különösebb oka? Attól tartok, hogy talán már valamikor átélhettem hasonlót és magammal hoztam. Lehetséges ez?


2017. aug. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját születésed körülményeiről beszélgess anyukáddal. Nagy valószínűséggel a kora gyermekkorodból származnak ezek a fóbiák.


Bízd magad istenre, akkor lesz gyerek, amikor jönnie kell, akár így, akár úgy.

2017. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 thoomas26 ***** válasza:

Bizonyosan valamilyen saját gyermekkorodban keresendő okra vezethető vissza a félelmed.

Tudod, hogy vannak olyan szülők, akiknek beteg gyermekük születik, s valójában mindenképpen menekülnél egy ilyen helyzettől, azon az áron is, hogy akkor nem lesz saját gyermeked, esetleg örökbe fogadsz egyet.

Mivel a gondolataink nagyon erős energiák, melyek erősségét és előjelét a hozzákapcsolt érzelmeinkkel szabályozzuk, ezért ez a félelmed hozzájárulhat ahhoz, hogy eddig még nem jött össze a gyermek. Sőt, még ahhoz is hozzájárulhat, hogy valóban lesz ilyen-olyan betegsége a leendő gyermeknek - remélem ezzel nem értesz félre, a világért sem említenék ilyen lehetőséget, de gondolattal sajnos bevonzható ilyen is.

Az, hogy az álmodban egészséges a gyermeked, az a vágyad megjelenítése.


Mindenképpen félre kell tenned a félelmeidet, ami nem könnyű. De akkor valóban jönni fog a baba, ha jönnie kell.

2017. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!