Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik hisznek a reinkarnációba...

Zsizsik666 kérdése:

Akik hisznek a reinkarnációba vagy volt ilyen álmuk azoknak nem ismerős a következő?

Figyelt kérdés

Ihletet kaptam ,akkor már megkérdezem én is, hátha erre emlékszik valaki:

Egy boszorkány, akit máglyahaláűlra ítélnek, egy pap, akinek hiányzik az ott középen, amivel gyereket lehet csinálni. A pap megmenti a boszorkányt,mert tetszik neki, elmenekülnek. A boszorkány beleszeret a papba, együtt menekülnek és leélik az életüket, de nem teljes boldogságban, mivel a papnak nics fütyije.

Elvileg az előző életemben történt. Énmeg a papot keresem és üzenném neki: kösszépen nagyon.



2012. okt. 21. 21:23
 1/5 anonim válasza:
köszönöm, hogy nevetni tudtam ezen a nem túl vidám estén! :D
2012. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó ez az ezo téma, hát hiába. Én linkelni akartam alapvideókat, hogy tanuljanak a témáról, de nemtudom mi csúnyát írtam, mert törölték.

A kérdésem komoly, az előző életemről van szó, ha bárki észlelte, akk.írjon.

2012. okt. 21. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
összefügés:ez egy előző életemnél volt elvileg.
2012. okt. 21. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges foglalkoznod az előző életeiddel :) Élj a jelenben.Egyébként akikkel előző életeink során éltünk, azok rokonlelkek, szóval ott vannak most is a közeledben.Mondok egy példát :) Nagyon jóba voltál a pappal, szeretted őt, ezért most egy olyan srác testében születhetett újjá, akit szeretsz/szeret téged/most is nagyon jóba vagy vele.
2012. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne poénkodj.
2012. okt. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!