Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Isten megbocsát a barátnőmnek?

Isten megbocsát a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőm nemrég öngyilkos lett, nem tudom miért. :(

Isten megbocsát neki?

Jólelkű ,aranyos,kedves lány volt.


2012. jan. 1. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4 dolgot mondok neked.

1. Részvétem

2. Hivatalosan nem

3. Isten és a reinkarnáció nem egy vallás (amúgy nem mindegy, úgyse a te csajod lesz már, ha lány lesz)

4. Isten nem létezik ( bocsi, saját vélemény, de az az álláspontom, hogy amit bizonyítanak nekem, az van, amit nem, az nincs - Istennel eddig még nem sikerült)

2012. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A reinkarnaciot illetoen irt dolgokkal eggyet ertek,ami a megbocsatast illeti termeszetesen reszesul benne, az mar mas dolog hogy a kovetkezo eletfolyamata ezert kisse nehezkesebb lessz a karma miatt.

Tovabba ami az eggyik hozzaszolot illeti Istent illetoen, azt tanacsolom inkabb nevezzuk egyetemes vagy univerzalis eronek, energianak aki rendben tartja a bolygokat es univerzumainkat leleven hogy tobb van belolluk.

Peldakent ha mar Istenben nem hiszel mert nem lattad, akkor hadd valaszolj arra hogy azok a hangok amelyek altal te komunikalsz barkivel azt te meg tudod fogni ? ha pozitiv vagy negativ erzelmeid vannak valaki irant azt meg tudod fogni ? hat persze hogy nem mert mindez energia de ez mindenkinek egy megszokott es elfogadott tenyezo, szerintem ezen el lehet gondolkozni hogy valojaban csak annak lehet hinni amit latunk vagy annak is amit erzunk vagy tapasztalunk nem fizikai modon.

2012. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen isten, aki megbocsáthatna.
2012. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés (: Hisz hogy nevezi a magyar ember istent? Jóisten. nem kell félni. pokolni nincs. az is lehet h majd a gyermeked ként tér vissza. Ne feledd Isten nem ítélkezik te se tedd azt. Csak járj az utadon egyenesen előre egy nagy és elbizakodott mosollyal az arcodon kedves kérdező (:
2012. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
IGEN gyermekem megbocsájtottam
2012. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!