Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történhetett az órával?...

Mi történhetett az órával? Csak az elem mozdulhatott el, vagy valamit jelent ez?

Figyelt kérdés

Nov. 7-én meghalt az édesapám. Sajnos elváltak a szüleim, így nem élt velünk. Nagyon-nagyon hiányzik. Dec. 3-án voltam arra képes, hogy elmenjek a lakására és összeszedjem a holmijait. A konyhájában lévő mutatós órát elhoztam magamnak emlékül, meg még egyéb apróságokat is. Dec. 4-én bontottam ki a dobozt, amibe a cuccai voltak és az órát feltettem a szobám falára olyan este 6 felé. Akkor járt az óra, bár csodálkoztam, hogy rossz időt mutat. Beállítottam pontosan és visszatettem a falra. Szépen mentek rajta a percek. Este 10 felé mentem fürödni és mikor rápillantottam az órára, azt vettem észre, hogy fél 9-kor megállt. Na mondom, szép. Pont most kell lemerülnie. Elemem nem volt otthon, gondoltam majd másnap veszek. Másnap reggel 7-kor indultam a melóba, az óra még akkor is állt fél 9-en. A meló után beugrottam elemért a boltba, majd hazamentem és akkor tűnt fel, hogy az óra újra jár. Fél 6 volt igazából, az óra fél 5-öt mutatott. Kiszámoltam, hogy ha fél 9-ről indult el, akkor valójában délelőtt fél 10-kor indulhatott újra ahhoz, hogy én délután fél 6-kor fél 5-öt lássak rajta. Mitől lehetett 13 órán át "áramszünet" az órán? Apu nov. 7-én délután 3 felé halt meg, szóval nem tudom ehhez hozzákapcsolni. S még a dátum is dec. 4., aminek a nov. 7-hez megint nemtom mi köze.

Olyan lehet, hogy egy elem 13 órán keresztül nem hajt meg egy órát, utána meg mégis elindítja. Most 7-e van és az óra még most is jár az 5.-i újraindulás óta.

Mit jelenthet ez? Nem akarok ebbe belemagyarázni semmit. Csak hátha van valami értelme. Hátha nem jövök rá és elhessegetem azt, amit nem kéne.


2011. dec. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az óra is lehet rossz , esetleg bepárásodott, vagy az elemeknél az érintkezők elkoszolóstak, azt is meg kell tisztítani.A rossz elem miatt is vacakolhat.
2011. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:
Kint hideg van, a lakásban meg meleg. Ahogy a hideg órát bevitted a melegre, az "kiengedett", és azért bolondulhatott meg.
2011. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
anyagtágulás következtében újra tudott érintkezni talán
2011. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, nekem is volt már ilyen karóróám!
2012. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!