Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan lehet tudni hogy mi az...

Honnan lehet tudni hogy mi az életfeladatunk?

Figyelt kérdés
Nekem mondták páran hogy az amiről úgy érzem hogy az, de nekem pl nincs semmi olyan az életben amiről ezt érezném.
2011. júl. 28. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!


A numeroszkópból (=numerológiai képlet) meg lehet nézni, persze csak nagy vonalakban, nem mint konkrét szakmát.

Megkérdezhetem, mikor születtél, kedves kérdező?


Köszönöm,

szép estét!


ParlanDo

2011. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szia!


1987.11.03

2011. júl. 28. 20:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem értitek meg, hogy az élet célja a szabadság, akkor nem tesztek egyebet, mint hogy elméletek, hitelvek, bölcseletek és vallások feltalálásával kalitkátok rácsait aranyozzátok." -Jiddu Krishnamurti
2011. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A szabadság az élet célja valóban. Minden élet célja. De minden életnek egyéni feladata, hogy a maga lehetőségei és adottságai szerint, saját útján érje el a szabadságot.
2011. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Nekem is megmondanád? Légyszi kedves utolsó. 1996-06-18
2011. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kapitány_úr ***** válasza:
Azt gondolom, hogy "életfeladatunk" lenne újra elérni azt a könnyedséget/egyszerűséget, amellyel csecsemőként rendelkeztünk és ezt kiterjeszteni a világunkban. Az, hogy kinek milyen úton kell mennie, más kérdés. Szerintem, az embert ezt az utat valahogy mindig érzi, és ha egy kicsit is nyitott szemmel jársz a világban - átgondolod, mi történt veled és hogy miért - észreveheted, hogy merre kell menned.
2011. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Életnek az a célja, hogy vefejezzük. Hogy hogyan, mikor, az már más kérdés. Egy a lényeg, legyél jó és csak azt tedd, amit nem fogsz megbánni.
2011. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy boldog legyél.


De, az, hogy mi tesz boldoggá, azt csak Te tudhatod.

Biztos, hogy van valami, amit nagyon akarsz, amit nagyon szeretsz, amihez nagyon nagy vonzalmad van.

Egy foglalkozás, egy álom, egy cél, bármi.


Általában így van ez az elhivatott embereknél.

Találnak valamit, amit nagyon szeretnek, ami nem megy ki a fejükből, hiába tűnik mondjuk butaságnak, és mindenek ellenére e dolog köré szervezik az életüket.


Szerintem így kristályosodik ki egy életfeladat.

Gondolj csak sok kutatóra, orvosra, felfedezőre, de ha érzelmi téren nézzük, akkor azokra, akik a szerelmük után mentek tűzön-vízen át. Mondjuk elváltak, külföldre mentek, mindent feladtak, mert tudták, hogy Vele kell lenniük, más nem számít.


Szóval én így gondolom. Így kristályosodik ki az életfeladat, ha odafigyelsz magadra, és az életre magad körül.


De, azt ne akard, hogy más mondja meg neked, hogy mi az életfeladatod.

Ő is olyan ember, mint te, tévedhet, de ha tévedett, neki csak egy tévedés és kész, a te életedet viszont teljesen félreviheti.

Mert elhiszed, és úgy kezdesz élni, ahogy ő mondta, és nem úgy,amit te szeretnél.

2011. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Kérdezőnek: emlékezz vissza gyermekkorodban mi akartál lenni.

Legutolsónak: ha a pusztításban látod a szépséget akkor elmehetsz mondjuk robbantás szakértőnek.

2011. júl. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: Neked érdemes olyan területen tevékenykedned, ahol valamiféle kommunikációs képességet hasznosíthatsz. Lehet ez akár beszéd, akár írás, akár konkrét előadóművészet. Emellett karmikusan azt kell megtanulnod, hogy hallgass a megérzéseidre.


Utána, aki még kérdezte: Neked a legfontosabb feladatod, hogy legyőzd az esetleges félelmeidet, bizonytalanságaidat. Meg kell tanulnod, hogy harcolj a céljaidért, mert lehetőséged van elérni őket. Karmikus feladatod is ez: hogy tanulj meg keményen küzdeni, mert bármit megvalósíthatsz, amit csak szeretnél.


Szép napot nektek!

ParlanDo

2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!