Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki hiszi ezt el? Én igen!

Ki hiszi ezt el? Én igen!

Figyelt kérdés
Hogy egy személyt azért kell megismernünk az élet során, hogy általa megismerhessük azt az embert aki akár az életünket is megváltoztathatja? Mint egy "ugródeszkaként" szolgálhatnak bizonyos emberek?
2011. ápr. 17. 22:52
 1/5 anonim válasza:
Előfordul, csak nem mindig jó értelemben.
2011. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Eruthalion ***** válasza:
Vannak olyan karmikusan elrendelt találkozások, melyeknek a helye és ideje előre elrendeltetett, és ahhoz kellenek, hogy a karmánknak megfelelő irányba tereljen bennünket, akár egy másik találkozást készít elő számunkra, akár tanulnunk kell tőle, ő tőlünk vagy egymástól kölcsönösen.
2011. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Van ilyen.
2011. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez igaz de azért Te vagy aki eldönti hogy kivel akarsz közelebbi kapcsolatot kialakítani.

Az ember mindig a mentalitása a vágyai alapján vonz be bizonyos embereket az életébe.

Ezért kell pl nagyon okosan és tudatosan párt választani

mert ha csak a lámúr meg a szexuális vonzalom az alapja egy párkapcsolatnak akkor az az alap max pár év és elmúlik.

Ezért van annyi válás is.Ha az ember felelősséggel tudatosan választja a barátait ,kapcsolatait abszolút építő jellegű lehet az életében.

S ha az ember még ráadásul az Önmegvalósítással is foglalkozik az életben akkor még emelkedettebb kapcsolatai lehetnek.

Ez az én véleményem. Haribol :-)

2011. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hű. Olvastam a kérdést, és kirázott a hideg. Ugyanis nekem egy ideig nagyon tetszett valaki, egy osztálytárs, avégül lemondtam róla. Éppen ez idő tájt ismertem meg az ő legjobb barátját. Vele most már több mint 3 éve vagyok együtt. Tudom ez nem azt jelenti, hogy örökké fog tartani, de megváltoztatta az életem, és ha talán egyszer különválunk majd, ez a dolog akkor sem fog változni. Már sokszor gondolkoztam azon a bizonyos mi lett volna ha... dolgon. Mi lett volna, ha nem egy osztályba kerülünk? Stb.

19/N

2011. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!