Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Rájöttem, hogy Jimi Hendrix...

Rájöttem, hogy Jimi Hendrix reinkarnációja vagyok. Hogyan hozhatnám vissza a gitártudásomat?

Figyelt kérdés

Egyik nap pl. azt álmodtam, hogy felgyújtom a gitáromat. Régebben meg álmomban drogoztam, eljátszottam a Maniac Depressiont és több más nótát.

Szeretnék visszatérni a zeneiparba és felkeresném Emersonékat, hogy megcsináljuk a Hendrix, Emerson, Lake and Palmer zenei formációt.


2011. márc. 24. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

Tolsz egy kis LSD-t Mariskával mint ahogyan ő tette majd pár pohár whiskey és kezedbe veszed a gitárt.

Lényeg, hogy éppen úgy csináld mint anno, akkor jönnek vissza az emlékek.

2011. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én varázsgomba után szoktam azt hinni magamról h más vok :P:)
2011. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Én meg vagyok Heath Leadger ( hogy kell irni ) menyasszonya. :)
2011. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
51%
Ha Hendrix reinkarnációja lennél nyilván gitározni is tudnál :D, Valamennyire hasonlítanál rá, és ha így lenne, már rég "felfedeztek" volna : ))
2011. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igy van. Gondolkodjunk logikusan. Feltetelezzuk, hogy a reinkarnacionak van egy logikaja, fejlodese. Ha elozo eletedben gitarikon voltal, miert lennel az a kovetkezoben? En nem allitom, hogy beteg vagy. Javaslok egy konyvet. Tanuld ki a tudatos alom technikajat, azzal tudatalattid melyebb szegmenseibe ferkozhetsz es megtudathatod, milyen mely a nyul urege.


A konyv cime: Prof. Dr. Paul Tholey - Kaleb Utecht : ALKOTÓ ÁLOM


Az iro almaban tanult meg gordeszkazni, es amator bajnok lett a valosagban.

2011. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A léleknek fejlődnie kell és minden életében mást megtanulnia a karmája szerint, ne akard élni az előző életedet, mert az nem vezet semmire jóra..Akkor ő voltál tegyünk fel, most meg te vagy, más ember...Nem véletlen emlékszel ezekre a dolgokra, talán egy intő jel..(viszont nem csináltál önhipnózist, hogy emlékszel? elvileg 3éves kor után nem szabadna)
2011. ápr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Mi az hogy álmában tanult meg gördeszkázni, ezt nem hiszem el. Ha naponta gördeszkázott 3-4 órát és este arra koncentrált hogy álmában is gyakoroljon, attól még nem álmában tanult meg.
2011. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
53%
én meg azt álmodtam hogy esett a hó
2011. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!