Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az amit mások meglátn...

Mi lehet az amit mások meglátnak bennem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Teljesen átlagosnak érzem magam minden téren. Mégis mintha a többi ember másként tekintene rám. Néha egyenesen bámulnak, de tuti nem azért, mert annyira gyönyörűnek tartanak, valami más lehet az ami körülvesz engem. Nemrég megismertem egy korombeli lányt a vonaton, aki hisz a természetfeletti erőkben. Ő azt mondta, hogy egyenesen "ragyogok". Gimis osztálytársam -aki szintén lány- pedig többször mondogatta rám, hogy én mindig olyan "tiszta" vagyok, a tisztaság jut eszébe ha rám néz.

Nem tudom, hogy van-e jelentősége, de szüleimnek meghalt az első gyerekük 2 éves korában, aki szintén lány volt. Utána megszületett a bátyám, 2 évvel később pedig én. Azt tudom, hogy engem már mindennél jobban akartak a szüleim, főleg egy lányt és hát megadatott nekik. Szerintetek lehet, hogy valahol bennem él tovább a nővérem és így erősebb az aurám a többi emberhez képest? Egyébként én sosem hittem az ilyen természetfeletti dolgokban, de valaminek kell lennie.....


2011. febr. 28. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapjaiban őszinte, jólelkű, tiszta vagy, akkor a lelked is ilyen, és az az, ami kisugárzik belőled. Őrizd meg magad ilyennek, légy kedves és őszinte az emberekhez, szeresd őket, és vedd észre, ha valahol segítségre van szükség, legyen az bármily csekély is. Persze ez nem jelenti azt, hogy az élet hétköznapi viharában ne állj ki saját érdekeidért, de azt tedd úgy, hogy közben másokat ne bánts meg. Légy boldog!
2011. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom efféle, egyik ember hatása a túlvilágról a másikra inkább tehetségben, a tevékenységben jelentkezik és ritka.

Nem tudom, de talán ez kevésbé valószínű.


Miért ne lehetnél te magad "egyedül" valamiben több, mint más? ;)

(Talán egy igazi látó tudna csak erre rendesen válaszolni.)


Üdv!

2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NanaLinkin válasza:
100%
lehet, hogy csak pozitív kisugárzásod van, vidám vagy, és ezt látják rajtad az emberek.:)
2011. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon sokan megbámulnak, férfiak nők egyaránt, kortól függetlenül... És teljesen átlagos vagyok.
2011. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Higgy magadban, szerintem a saját érdemeid miatt csillogsz :)

De lehet, hogy lelki szinten hatással van rád a testvéred, és ez nemesít :D

Vagy egyszerűen az életeid során kifejlődtél :)

Én is ajánlanék egy látót, bár elég nehéz jót találni, bár majd ráérzel, hogy ki jó és ki nem :)

2011. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
különleges vagy, akinek a fején egy hupilila szellem van. ezt akartad hallani?
2011. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy ugyanaz vagy. Lehet, hogy a tesókád elment, és visszajött, a lelketek ugyanaz. De ez még önmagában nem ok arra, amiről írsz. Hanem könnyen lehet, hogy valóban olyan ragyogó aurád van. Vigyázz rá, őrizd, igyekezz csak tiszta godnolatokkal élni, tartsd távol magadtól a durvaságot. Keress könyveket a témában. Pl: Szepes Mária - Nemere István: Az Élet Örök.
2011. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem te vagy az egyetlen. Ismertem pár ilyen embert, aki fele ennyi családi drámával is "ragyogó" volt. Szerintem ez inkább belső dolga.
2011. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezek a videók nagyon jók! köszönöm!
2011. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!