Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért születtem pont magyarnak...

Miért születtem pont magyarnak? Mi határozza meg, hogy egy lélek milyen nemzetiségű emberben születik újra?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem szeretek magyar lenni, félre ne értsetek, imádom a magyar nyelvet, szerintem ez a legszebb a világon. De szeretném megtudni, hogy vajon miért pont egy magyar lány testében születtem újra?

(Előzményeket még nem tudom, sajnos még csak gyakorlom a hipnózist, hogy megtudjam mi voltam előző életeimben.)


2011. febr. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
nézzük csak. nagyon erős gyanúm van arra, hogy azért vagy magyar mert anyád-apád is az. de nem biztos ez a gondolat!!
2011. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Azért születtél ide valószínűleg, ha ebben hiszel, mert ebben a kultúrában van meg az a probléma, amit neked is le kell dolgoznod karmikusan? Mondjuk.

De... Az identitászavart pszichiáterrel kezeltesd inkább. Ilyen kérdésekre nem lehet válaszolni...

2011. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen kérdésre nincs normális válasz, Kb olyan, mint hogy én meg miért nem egy magyar lány testébe születtem?
2011. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
0%
Ilyen nincs hogy lélek... Olyan van hogy személyiség...
2011. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Maga a lélek határozza meg, leszületés előtt szerintem. Azért jöttél ide, mert ebben a testben lesz tanulnivalód.
2011. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ide csak büntetésből lehet megszületni...
2011. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!