Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sylvia Browne - Élet a másvilá...

Sylvia Browne - Élet a másvilágon c. könyvét keresem. Honnan lehet még beszerezni?

Figyelt kérdés
Már kerestem a neten is de nincs készleten sehol. Ha esetleg vkinek megvan és eladná,az is érdekelne. Aki tudja honnan szerezhetem be,segítsem kérem,fontos.
2011. jan. 25. 18:23
1 2
 1/12 Ufológus válasza:

Pontosan azt a könyvet sajnos nem tudom, hogy hol szerezd be, viszont ismerek néhány hasonló típusút, amit könnyebben beszerezhetsz:


Pl.: Thorwald Dethlefsen - Élet az élet után


[link]


vagy

Dannion Brinkley - Paul Perry: A békét adó fény


[link]

2011. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majd megnézem ezeket is,de nekem konkrétan az kellene.
2011. jan. 26. 07:32
 3/12 anonim ***** válasza:

azt pontosan nem tudom, de azt igen, hogy a draga sylvya browni egy kozonseges hazudozo.


ime a joslatainak eredmenyessege:

http://www.youtube.com/watch?v=uSKzKv5fwck


ha nem is beszelned azt a szep nyelvet, segitek, amikor a piros kereszt bejon a kepbe, akkor tevedett.


egy dologban biztosan nem tevedett mint jos: "a tozsde piac egyik nap fent lesz masik nap lent. mint egy hullamvasut." na ezt megmondta volna az alcheimeres nagybatyam is.



ne pazarold sarlatanokra a penzed. Legyszives. ha ki akarsz dobni penzt az ablakon, hat tedd meg szo szerint, hatha valami nyomorult megtalalja, akkor legalabb egy raszorulon segitesz ( talan) ez a sylvia browne mar megkereste a maga nehany milliojat dollarban. ( 500 dollar / ora a telefonos kunzultacios dij amit ker= kb 100.000 Forint orankent. es le van foglalva 3 honapra elore.)

2011. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
En olvastam Sylvia Brown konyveit angolul 10 eve amikor kezdtem ismerkedni a spiritualis elettel. Nagyon hasznosak. Sokat tanultam beloluk. Erdemes elolvasni. De persze mas iroktol is kell ovasni, hogy kiteljesedjen a kep. Nem kell foglalkozni a hibas joslataival a US gazdasagi eletre vonatkozoan mert nem ez o kuldetese.
2011. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

es mi sylvia browni kuldetese?


erdekel tenyleg.


mert gondolom szerinted nem az, hogy 500 dollar per oraert josol neked



mert egyetlenegyetlen egy gyilkossagi ugyet nem oldott meg. O allitja, hogy tobbezerben vett reszt. ( jelentem amerikaban elek 18 eve, nekem mondhatod, hogy milyen nyelven olvastad)nem talalsz 1 azaz egy darab hivatalos renori szervet, aki elismerne, hogy sylvia browni segitett megoldani egyetlen egy ugyet is. EGy ugyben valonan talalt valamit, de mint kesobb kiderult, sugott neki egy rendor.


Es akkor talan ez a kuldetese? : http://www.youtube.com/watch?v=6jF-d2pE9Ls ( aki nem beszelne angolul, megkerdeztek, hogy halt meg a lanya a parnak aki ott volt, sylvia ravagta lelottek, majd mondja az anya, hogy nem nem lottek ra, egy szobaban osszeesett. Sylvia koti az ebet a karohoz, hogy valami kemeny utes erte a mellet. Az anya persze nem fogadja el, erre a musorvezetovel karoltve elmennek arra, hogy lehet, hogy sportolas kozben valamikor a multban talalta el a mellet valami, csak otthon esett ossze...)


vagy ez sylvia kuldetese? : http://www.youtube.com/watch?v=xKX5yB-H2tI&feature=related itt sylvia azt mondta egy hazasparnak akinek eltunt a gyereke, hogy mar nincs kozottunk, azaz meghalt. sot elmondta reszletesen h hol keressek a gyerek tetemet. meg azt is elmondta reszletesen, hogy ki olte meg a gyereket


A gyerek egesz veletlenul elve es sertetlenul elokerult...



vagy itt ez volt a kuldetese sylvianak? : http://www.youtube.com/watch?v=hRc4LkBRjIc&feature=related


( a no elpanaszolja h nagyon nehez az elete amiota elvesztette a baratjat, es a legrosszabb, hogy a maradvanyait sem talaltak meg a ven ribanc hatarozottan: azert nem talaltak meg, mert vizben halt meg, es megtalalni egy embert aki vizbefulladt, nehez.


az ozvegy:


nem en 2001.szeptember 11 -i tragediaban vesztettem el ot. tuzolto volt.

ven ribanc:

nem en vegig egy vizen latom ot

es most is mondja nekem( mar h a venribancnak a halott), hogy nem kapok levegot, es viz vesz korbe


segits valszolo nekem. melyik az o kuldetese? mert ontani az ostobasagot es ezt tamogatni az vagy rosszindulat vagy ostobasag. szeretnem tudni h a te esetedben melyik igaz.


vegezetul. ha nem az o kuldetese, akkor miert megy bele? segitek amugy ha megnezed a videot ( mert latom az angol rendkivuli modon megy neked), nem az usa gazdasagarol josolt, hanem mindenrol ami a kovetkezo evben tortenik. a vicces, hogy pont a gazdasagi reszt talalta el a kovetkezo keppen: a tozsde az borzalmas. mint egy hullamvasut, egyszer fent, egyszer lent:))


mi a valaszod, tanits minket, mond mi a kuldetese ennek a csodas asszonynak?????????????????????

2011. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valamelyik online boltban csak rátalálnál, ha jobban szétnéznél.

Keress rá a google.hu oldalán.


Ez a könyv engem is érdekelne, de csak online letölthető változatban.

2011. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én éppen most töltöttem volna fel egy weboldalra,hogy eladjam.Ha érdekel még,kérlek jelezd,addig nem teszem fel.
2011. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen érdekelne még mindig. Mennyiért adnád el és hogyan tudnánk lebonyolítani az adásvételt?

Neten pedig kerestem már többször is,webshopokban is,de nincs sehol készleten.

2011. jan. 31. 10:10
 9/12 anonim válasza:
vaterát próbáltad?
2011. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen
2011. jan. 31. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!