Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért csak egy láthatatlan...

Miért csak egy láthatatlan körvonalat látok?

Figyelt kérdés
Kiskoromban láttam az aurát színesen. Mostmár viszont csak egy láthatatlan körvonalat/keretet látok valki körül. Miért van ez ? Hogyan tudnám ismét "színesben" látni?
2011. jan. 1. 17:40
1 2
 11/17 anonim válasza:

Lehet, hogy erre nincs nagy szükséged, de talán akik a kérdésed miatt idetéved, hasznos lehet.

Bár van benne magyarázat a kérdésedre.


[link]

2011. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is így tudom, a glóriáról. Mindenkinek van "glóriája", csak a színek különfélék. Aszívjóság és az egészség szép színekeben jelenik meg, rózsaszín, arany, stb, a rideg, kapzsi stb embereké szürkés,és zavaros. (A Tisztánlátó Fiú - ban olvastam és Rudolf Steiner is ír róla.)
2011. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Milyen a LÁTHATATLAN LÁTHATÓ körvonal.

Vagy látok valami,vagy nem.


háh ez jó volt mulattam jót de értem amit akartál irni.utolsó előttinek (vagy az előtti ha már én is benne leszek)

elolvastam nagyából a cikket jól hangzik meg már máskor is tapasztaltam fura látást,de nem tudom elképzelni hogy ha ilyen ritka képesség én majd ennek segítségével megtanulok aurát látni.meg ha élőben csinálnám biztos hülyének néznek,de egy netezőben vagyok egységes díjra és van egy pasi aki majdnem velem szembe elaludt.Na most elképzeltem azt hogy ki akarom próbálni odatolok elé egy széket és meredten bámulom.Mégis mit szóla ha fölkelne????ott ül valaki és bámulja,ha megkérdi elmondom neki áááá csak az aurádat néztem.ő meg 3órás alvásból felkelve aszt se tudja mi a fassxz van!!!

XDXDXD

tehát van olyan aki látja de ez csak adottság.(ő is adna nekem olyat....X) )

2011. jan. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem:feltünési viszketegséget nem itt szoktak gyógyítani azt az ember a buszon négykzlábra állva hatalmas vakkantások közepette csinálja.itt max unalomból tehet fel egy kérdést vagy valószinű érdekli a téma.

:$am nem ki beszéllek mert akkor nem itt tenném pusztán rólad van szó kedves Kérdező

2011. jan. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Gratulálok! Szemüveges leszel.

Talán igaz, talán nem, de én a valódi ténnyel foglalkozom.

Ez egy sima szemkáprázat, főleg, ha szemüveges vagy. És nincs is színe. És azon se csodálkozz, ha lebegő felhőket látsz magad körül, gyakran okoz az agy ilyen... "képzelgéseket" a szemnek.

2011. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
miért láthatatlan, amit látsz?
2011. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
azt én sem tudom, de csak egy körvonal.
2011. jan. 28. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!