Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelent az hogy én vagyok...

Mit jelent az hogy én vagyok a családban a harmadik szem?

Figyelt kérdés
én vagyok a legfiatallab a családban 15/F és mikor még kicsi voltam azt mondta egy jós vagy mit tudom én hogy mi hogy én vagyok a harmadik szem a családban. ez mit jelent ???
2010. okt. 3. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
hogy a felmenőid között már volt két Sam
2010. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az elsővel.
2010. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
éés ez nekem jó vagy nem vagy most akkor mivan ha én vagyok a harmadik szem???
2010. okt. 3. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó vagy rossz, inkább semleges.
2010. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Semmit, zagyvaság.
2010. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik szem, ez egy lényeges fogalom az ezotériában. A homlok közepén, az orr fölött van, némelyek "látnak" vele, vagyis felfognak olyan rezgéseket, amely kívül esik az emberi szem számára felfogható rezgéstartományon. Az ilyen emberek bölcsebbek, életük filozófikus, nem az anyagi dolgok iránt érdeklődnek, hanem az energiák világa, a tudatalatti, a lelki dolgok érdeklik. Ha valaki ezt észrevette rajtad, akkor lehet, hogy igaz. De nem kizárt, hogy az illető csak felkapott egy ilyen ötletet valahol. Majd úgyis arra terelődik az életed, ha ténlyleg arra születtél. Rendszerint 40 éves körül kezd igazán kiteljesedni az ilyesmi, amikor már a tanulás, család, munka izgalmain túl van az ember. Viszont vannak akik fiatal koruktól ilyenek.
2010. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
A családodban összesen 2 szem fog látni és te is elvezted az egyik szemed világát.Akkor téged otthon csak úgy fognak hívni: "3. szem"
2010. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%
a családban nem volt Uncle Sam?
2010. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!