Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez mit akar jelenteni?

Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
Amikor utazok a BKV-n, és elbambulok akkor egy régi pesti bérháznál vagyok körülötte hatalmas fák, esik az eső, ló vontatta kocsik járna a macskaköves uton, és ilyenkor valamiért megnyugszok, és egyben honvágyam is szokott lenni, ez mit akar jelenteni? talán egy-két emlék az elöző életemböl?
2010. aug. 1. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
mármint hogy hol látod ezt? A hipnagóg-területeken? Mert akkor lehetséges hogy pusztán kimerült vagy, vagy szimpla hallucinációról van szó.
2010. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mikor ugymond elbambulok, de az a furcsa, hogy kb folyton ugyanezt a helyett láttom
2010. aug. 1. 20:32
 3/6 A kérdező kommentje:
-t*
2010. aug. 1. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne boncolgasd a dolgot.

KOncentrálj a lényegre ,a legfőbb célodra.

2010. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod megtudni?

Nézz utána a meditációs én önhipnotikus gyakorlatoknak.

Ha esetleg egy nyugodt állapotban elő tudod hívni az emlk egy foszlányát, magyarul oda tudsz menni, arra a helyre, ott állj meg gondolatban, nézz körül, hagyd, hogy egyéb érzések és gondolatok is felbukkanjanak. Egyik amásik után előjöhet spontán, főleg ha a 'fonal vége' a kezedben van, vissza tudod bontani az emlékedet, hiszen benned van.

2010. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Bkv 100 évvel később!
2010. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!