Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez az orosz lány levitált?...

Ez az orosz lány levitált? (TV híradós videoval)

Figyelt kérdés
Egy TV híradó oroszországból, amint egy dokumentumfilmkészítés közben rajta kaptak egy orosz lányt amint gyakorolja a levitációt ? http://www.youtube.com/watch?v=rzSFLOzZRIA
2013. jún. 27. 01:47
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 27. 01:48
 2/8 anonim ***** válasza:
azért az is egy jó kérdés, hogy ha még nem látszódott a levitáló kiscsaj a bokrok miatt, akkor a felvétel készítője miért kapcsolta be a telefonján a videót...
2013. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha ez igaz, akkor nem lennék a kislány és hozzátartozója de a videó készítője helyében sem.

a kgb után az FSZB volt a második olyan titkos szolgálat ami megörökölte a parakutatás szakmai hátterét a hidegháborúból, és az ilyen embereket főleg a világ e felén,szerették akár erőszakkal is elrabolni, majd kisérleteket végezni rajtuk.

pl nina kulagina

2013. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor valami teljesen közönséges helyen történik valami különös dolog, érdekes módon be van kapcsolva "valamiért" egy kamera.

A videót távolról készítette, és a kép minősége is rossz volt. Én mindenképpen oda rohantam volna, nem pedig hogy "jaj de ijesztő, megszállta a szellem" és elfutok minél távolabb. Érdekes hogy az ilyen videóknál sosincs normális felvétel. Egyszerűen kamu mint a többi ilyen videó.

De a kérdezőnek mondom, hogy Igen, ez egy olyan kamu videó, amin rajtakapnak egy "valakit", (mert az se biztos hogy lány), amint éppen gyakorolja a levitációt. :))

2013. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy eredetileg egy filmet készítettek a csaj véletlen volt ott.
2013. jún. 27. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:

4es nem tom miről beszél, látszódik, ha vki az elejétől megnézi a videót, h vki a kutyát filmezi, és követi a kamerával, majd a látótérbe kerül vmi amire később rá is zoomol az illető, és talán a látványtól felkiált a lány és az anyja, majd elfutnak.

teljesen hétköznapi videó lenne így elmondva is, leszámítva azt h amit megörökített az ember az épp egy lebegő kisgyerek.

2013. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nem tudom mikor készült ez a felvétel, nem is érdekel, de ha bele gondoltok, azért furcsa, hogy ilyen rossz minőségű kamerával készítettek dokumentumfilmet, akár a kutyáról, akár bármiről. Az is furcsa, hogy egyáltalán nem is arra nézett a kamera, amerre a kislány volt, de "valamiért" ő elfordította a kamerát, persze ezt meg lehet magyarázni azzal, hogy mert arra akart menni, stb, stb.

Az is érdekes, hogy amikor földet ért a kislány, pont a föld felé irányított a kamerát, tehát nem láttuk hogy is ért földet, de az biztos hogy nagyon gyorsan történ, és ha bele gondoltok, hogy a kislány vízszintes állapotban volt olyan magasan, akkor gyakorlatilag meg kell volna jól sérülnie amikor majdnem esés gyorsasággal földet ért, mert ezek szerint a mellette álló valaki egy szupermen lehetett, ha ilyen magasból elkapta és mire oda nézett már állt.

De ha nektek nem tetszik ez a válasz, akkor igen, a kislány az agyhullámaival és a belső energiája összegyűjtésével felemelkedett a levegőbe, és mozdulatlan állapotban egyhelyben ott maradt. :)

És nem egy ócska számítógépes trükk volt, nem.

Remélem így megfelel. :)

2013. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de ha bele gondoltok, azért furcsa, hogy ilyen rossz minőségű kamerával készítettek dokumentumfilmet, akár a kutyáról, akár bármiről."


Az ilyen kifogásoknak már lejárt az ideje. Manapság, amikor minden második embernek be van valahol kapcsolva a vieoja és egyre több dolgot örökítenek meg magukkal kapcsolatban is, ez egy rossz kifogás.


"Az is érdekes, hogy amikor földet ért a kislány, pont a föld felé irányított a kamerát, tehát nem láttuk hogy is ért földet"


Semmi érdekes nem volt benne. Egyszerűen rossz minőségű kamera és távoli pontot videózott. Ennyi, nem tudom minek kell minden apróságot belemagyarázni/beleképzelni.

Ettől függetlenül lehet hogy tényleg hamis, viszont nekem saját felvételeim is hasonlóan sikerülnek. Azokba is megpróbálhatnád belemagyarázni hogy direkt remegett a kezem és direkt sikerült olyan rosszul a felvétel stb. Csak arra akarok kilyukadni hogy ha már cáfolni próbálod akkor normális érvekkel tedd és ne olyanokba köss bele ami természetes velejárója egy rossz felvételnek.

Amúgy meg látszott valamennyire hogy leereszkedik. Nem esik, tehát miért kellett volna megsérülnie? Mintha a kísérője is lehúzta volna mikor már ereszkedett. Tehát ez az érved sem érthető hisz ha már levitál valaki akkor ne te szabd már meg hogy hogyan és milyen pózban kellene földet érnie.

Nekem inkább az gyanús ahogy a végén az anyja úgy elhúzza gyorsan, fogalmam sincs hogy valódi e ez a video.

De indiai gurukról is vannak hasonlók rendesen dokumentálva, nem csak így véletlenül felvéve és nem csak levitációról. Pl az egyik étel nélkül élő guru akit elástak, hogy bizonyítsa hogy még levegő sem szükséges az életben maradáshoz. Bár** evőkből is egyre többen vannak. Lassan nem az lesz a csodabogár aki elhiszi ezeket hanem az aki tagadni akar mindent minden áron.

Ettől függetlenül lehet hogy hamis ez a video, mindenesetre kicsit ijesztő volt, de simán lehet hamisítvány is, de ha valódi lenne, akkor abban sincs semmi különös - mármint az sem kizárt.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. jún. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!