Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egyik barátnőmnek vannak...

Egyik barátnőmnek vannak ilyen "sátánista" ismerősei, s elhívott egy szzeánszra, vagy minek nevezik ezt. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Most kikötném az elején, én nem hiszek az ilyen dolgokban. Beültünk abba a kis helyiségbe, majd ilyen érthetetlen nyelven kezdtek el beszélni.


Semmi extra nem volt, csak a gyertya lángjai aludtak el néha.


mindegy.. azóta már vagy négyszer álmodtam azt, hogy hazamegyek, keresem anyát és a feje le van vágva, és az asztalon van. elkezdek sírni és anya bejön az ajtón, majd azt mondja itt vagyok.


plusz még olyan dolgok szoktak történni, hogy amikor elalszom, álmodok(?) képeket nem látok, csak szörnyű érzések fognak el, mintha például nem lenne meg a jobb lábam, és hogy élném meg ezt, vagy hogy elveszítettem az egyik családtagom.


Amikor felkelek, mindig sírok ezek után.


Ezeknek a dolgoknak mik lehetnek az oka? talán az, hogy elmentem arra az izéra?


Köszönöm a válaszokat előre is.


L/19



2013. márc. 6. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

javaslom mentálhigiénés szakember felkeresését

de előtte beszéld meg szüleiddel

amit leírtál lehet egyébként elfojtott indulat kivetülése is, de kezdődő paranoid skizofrénia mindenképpen beszéld meg szüleiddel

2013. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván nem kellett volna elmenned arra az izére....

előbb-utóbb benyújtják a számlát....azok az "izék"

Ez olyan mintha nem hinnél a gravitációban, attól még az működik.

2013. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

én "ilyen sátánista izé" vagyok, és a spirituális sátánizmus lényege,hogy magunkat minél jobban megismerjük, spirituálisan fejlődjünk meditáció által

soha nem szoktunk állatokat vagy bármi mást áldozni/ bántani, ezektől a cselekedektől távol tartjuk magunkat

Sátán számára szentek a gyermekek és az állatok, és undorodik azoktól,akik bántják őket

nem tudom milyen nyelven beszélhettek az ismerőseid

a rémálmaidat nem értem, mert Sátán nem gonosz, ezt csak a kereszténység beszélte bele az emberek fejébe, hogy a spirituális tudástól távol tartsa őket

nem tudom milyen energiákat invokáltak az ismerőseid, de

Neki nagyon pozitív, és boldogító energiája van, tehát nem Őmiatta van rémálmod az biztos

2013. márc. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Te elmentél erre a szeánszra, nagyjából körvonalazódik benned hogy mi is ez a sátánista cucc, nem történt semmi sem, de nagyon ráparáztál és most ez miatt vannak ilyen furcsa álmaid.


Én részemről a filmekhez hasonlítanám. Ha beülsz megnézni egy horror, thriller filmet, amire aztán ráparázol akkor az emberek többsége utána egyből fél, hogy nem-e jön egy szellem, nem e lát meg egy árnyat a sötétbe, vagy épp valami véreset, szörnyűt álmodik.


Szerintem csak nagyon megijedtél. És azért is álmodsz vele többször mert félsz egy nem létező dologtól.

Hány ember félt már Slendermantól miután játszott vele? Hány ember fél a mumustól hogy eljön érte este miután hallott róla?

Hányszor féltem már az Alientől miután beültem rá a moziba?:D


Szóval nyugodj meg, felejtsd el, olvass vagy tevékenykedj olyat ami ennek az ellentétje, ami boldogsághoz stb. dolgokhoz köthető, nem a fekete mágiához, sátánhoz és a vérhez. Hidd el megfognak szűnni az ilyen rémálmaid.

2013. márc. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne ijesszétek meg szegény lányt.

Azok a "sátánisták" akik ilyeneket csinálnak, unatkozó, felső-középosztálybeli tinik, akik így próbálják különlegesnek érezni magukat. Csak jól megijedtél és ezért alszol most rosszul. Minden bizonnyal el fog múlni, csak felejtsd el azt a buta szeánszt.

2013. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
szerintem terhes vagy..
2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az az oka, hogy elmentél arra az izére. :-)


Biztosan érzékeny (=kifinomult érzékű) vagy, azért hatottak úgy rád azok a dolgok.


Vannak durvább és finomabb érzékelésű emberek.


Ezekkel a baromságokkal (a szeánszolóknak)nem kellene játszadozniuk - azt sem tudják, hogy mit tesznek.


Erre mondja Jézus, hogy meg kellene nekik bocsátani, de én nem vagyok keresztény és nem szeretem az ostobákat.


Őrizd magad! Ezek a tartamok kirezegnek belőled és eltűnnek, ne tápláld őket.


Ebben az univerzumban csak energiák vannak, itt minden energetikai folyamat, az egész egy nagy összetett energetikai rendszer.

Értsd meg a működését! (ha tudod)

2013. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!