Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tárgy alapján be lehet azonosí...

Tárgy alapján be lehet azonosítani valakit? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kérdezni?
2011. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja persze, be lehet. Pl ha megtalálod a személyigazolványát, csak el kell olvasni. xD
2011. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

igen, léteznek olyanok, akiknek van ilyen képességük.ez a clayrvoyance,más szóval,tisztánlátás-tisztán érzés.

Ez úgy működik, hogy az illető megérinti az adott tárgyat és "lelki szemei" előtt láthatja a tárgy tulajdonosát, érezhet különös érzéseket,némileg osztozhat a tárgy tulajdonosának bizonyos érzésein, emlékein, energiáin.

De csak maximum ennyit tudhat meg.A tárgy tulajdonosának személyes adatait például nem derítheti ki ilyen módon, természetesen.

2011. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Neeeeem :xD a clairvoyancot azért találták ki hogy tanfolyam pénzt szedjenek amcsiba :D
2011. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

A M.A.G.U.S-ban ezt szimpatikus mágiának hívják

A való életben akkor, ha rá van írva a neve, vagy valami más azonosítója. De ha pöpec arc vagy, akkor dns meg ujjlenyomat alapján is be tudod azonosítani

2011. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A való életben lehetsége információt szerezni tapintás útján egy idegen tárgyról. Ezt pszihometriának hívják.


A pszihometriában az egyénnek több dologgal kell kombinálnia.

- empátia - átréző képesség

- valóban benne van a tisztánlátás is

- és nem kevés logika szükséges hozzá


A pszihometriának az az elv ad létjogosultságot hogy minden tárgy képes rezgésmintákat tárolni. Mindennek megvan a mag rezgésmintája de e melé társulhat be egy idegen minta is. Pl hagyományosan egy tárgy egy év és egy nap birtoklás után válik teljesen azonos mintájuvá a gazdájával. De ehhez kevesebb is elég azonban a "energia nyom" annál erősebb minnél többet van egy embernél vagy egy szituációban.


Itt kétfelé bontanám a dolgot:


Az egyik hogy magának a tárgynak a létrejöttét akarjuk megtudni a másik pedig hogy ki mit csinált egy adott tárgyal.


Mindkettő azonos módon kell kezelni de érdemes külön vizsgálni.


Zavaros lehet az érzékelés ha egynagyon régi tárgyról van szó. Olyanról amelynek több tulajdonosa volt. Ez esetben elég nehéz különvenni a mintákat de kellő rutinnal és ha elég mélyen van a lenyomat ahhoz hogy ne tűnjön el ki lehet venni belőle lényeget.


Mint minden képességet ezt is lehet edzeni és kell is hidd el hogy nagyon hasznos tud lenni. Sok háttérinfóval szolgálhat bárkiról bármiról és nemkevésbé távol tud tartani a rizikós helyektől.


Hogyna is gyakorolj. Először is nem árt ha tisztában vagy az alapvető tárgyak funkciójával képzeld el olvass utána nézz videókat hogyan készülnek mire jók ki mire használja stb. Ezt az életből is felszedheted nem kell lekszikonokat bújni.

Ez segít alap bázist építeni az agyadnak hogy tudj mire következtetni logikából de tisztánlátású indíttatásból.


BÁrhol is járj az utcán bármilyen tárgyhoz is érj próbáld megérezni a történetét. kik érinthették ki hol készítették stb. Ne aggódja azon hogy senki nem ellenőrzi vissza hogy jó e vagy sem. ez nem lóverseny. De ez segít megtalálni az agyadnak a kifejező eszközöket amivel pontos tiszta válaszokat adhat neked.


Elenőrzött kísérletek.


ha már elég jónak érzed magad. ( lehet hosszú gyakorlás kell hozzá légy türelmes.) Akkor kérd meg ismerőseidet hogy adjanak oda egy egy tárgyat neked de ne árulják el hogy honan van vagy hogy hogy jutottak hozzá.

aztán találgass és kérdezd meg igzad van e.


Jobb és rugalmasabb megoldás ha pl a szituáció adja. pl kezedbe akad egy öngyújtó és megkérde: Te ez nem véletlen XY trafikból ban? aztán vagy bejön vagy nemkönyveld el az eredményt és társalogj tovább.


Természetesen leehtséges egy tárgy jövőbeni sorsára is választ kapni. Ez már átnyúlik a pszihometria és a jóslás haárára.


Itt fogj pl egy öngyújtót- ha már az jött fel- és tippeld meg hogy kihez fog kerülni vagy hogy ki fog először hozzáérni egy társaságon belúl ha leteszed az asztalra. vagy hogy kinél köt ki a buli végén. stb...


Erre az asztrálból nyerhetsz választ mivel minden tárgy múltja jelene és jövője egyben foglal helyet ebben a térben. CSak most az érintést választod csatornának és apszihometriát rendszernek ( hardware, software hogy így mondjam)


Jó mulatást!


6548

2011. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

00.05-nek!

Látom (érzem...) szakavatott vagy a témában! Kérdezhetnék egy kicsit többet is Tőled a parapszichológia területéről? Adj elérhetőséget. Egyébként köszönöm a válaszod!

2011. máj. 27. 07:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Leírok egy ilyen esetet.

Egy szomszédnéni, aki nemrég költözött ide és még nem sokat tudtam róla, a nevén kívül, áthívott beszélgetni.Nagyon kedves volt, mielőtt elbúcsúztunk volna, megmutatta a vitrinben tartott apróságait és nekem ajándékozott egy kis ékszeres dobozkát,amint a dobozt a kezembe vettem, megjelent előttem egy kép egy szőke, fiatal lányról,aki valami fura,"beteges " testhelyzetben ült, vagy feküdt,inkább csak a felső testét és leginkább az arcát láttam,és közben még egy olyan kép is beugrott egy pillanatra, hogy a dobozkán vércsepp van,tudta,m, hogy ez a lánnyal van összefüggésben és furcsa szomorúságot, félelmet éreztem.Mindez egy pillanat alatt zajlott le.Megkérdeztem a nénitől, kié volt a doboz, és akkor elmesélte, hogy a lányáé volt, aki fiatalon meghalt autóbalesetben, át kisért a másik szobába és megmutatta a lánya képét.Ez volt azonnal felismertem, hogy ez volt az a lány, akit láttam, mikor megfogtam az ékszeres dobozt.Akkor hallottam először arról, hogy a néninek lánya volt.Hát, nagyon megdöbbentett az eset, annyit mondhatok...A doboz, bár szép volt, mindíg zavart, hogy a lakásunkban van.Azóta ki is dobtam.

2011. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaj,bocs a sok íráshibáért, de rohanok...Remélem, azért érthető :)
2011. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hm... úgy tudtam a pszichometria pszichológiai mérésre alkalmas tesztek előállításának módszereit jelenti.
2011. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!