Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi? Mit csináltam velük?...

Ez mi? Mit csináltam velük? Rémisztő!

Figyelt kérdés

Barátnőm elkezdi egyszer, miközben az utcán mentünk a lelkinapra, hogy az előbb mintha kiszállt volna belőle a lélek. Előtte is elég furcsán nézett ki, a szemei egyszer felfordultak, többször is megtántorodott, és mondtam, hogy nézzek a szemébe. Akkor meg elszédült, és nekem kellett megtámasztanom. A szédülős dolgot, mikor a szemébe néztem, többször is produkálta. Mondta, hogy próbáljuk ki másokon is, én tiltakoztam, mert előbb -utóbb még elájul valaki, de nem volt mit tenni. Odamentünk egy másik barátnőmhöz, a szemébe néztem, és Ő is elkezdte fájlalni a fejét, meg szédült. Továbbmentünk a többi osztálytársamra is, és mindegyik valami hasonlót játszott el. Mi lehet ez? Félelmetes. :S

Alapból nem vagyok egy átlagos lány, történtek már velem fura esetek, de ez a legfélelmetesebb.


Nem tudtam hova tenni a kérdést, ha nem jó kategóriában van, légyszi rakassátok át! Köszi. :)


2011. ápr. 9. 11:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Lelkinap: katolikus suliba járok, és kb. 3 havonta van egy ilyen "elmélyülés".
2011. ápr. 9. 11:55
 2/19 Tom Benko ***** válasza:
100%
Semmit puszta tekintettel legfeljebb akkor tudsz kényelmetlen érzéseket okozni, ha súlyos szemtengelyferdülésed van (azaz kancsal vagy). Ezek inkább tűnnek idegi eredetű tünetnek. A barátnőid meg eléggé a másnaposságra utaló tüneteket mutatja: egy pontra koncentrálva fáj a feje meg szédül. Ha még szomjasak is, akkor szinte biztosan.
2011. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kétség,kiválasztott vagy.Te vagy az első a végítélet lovasai közül.A neved Háború,de van egy kevésbé ismert neved is : Hódítás

Ne nézz a szemembe mert elszédülök.

2011. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Szerintem jól behülyítettek és most rajtad röhögnek...
2011. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Április bolondja!
2011. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
az uccsóra tippelnék énis..
2011. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog lelki napra részegen menni.
2011. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Szívatnak! :)
2011. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szívatnak.
2011. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Szerintem is csak szívatnak.
2011. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!