Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt mondják mindennek oka...

Azt mondják mindennek oka van, ha például valaki eltöri a lábát akkor lehet, hogy nem jó úton jár. Stb, én elestem és betört a fejem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Azt,hogy ha ilyesmiben hiszel,ostoba vagy.
2011. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te meg bunkó!
2011. ápr. 2. 09:21
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy mindennek oka van baromság. Csak az emberek szeretik utólag belemagyarázni a dolgokba, hogy "ennek így kellett történnie".
2011. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez a világ egyik legnagyobb marhasága.. Ja bocs azután amit más írt: Ha fáj a lába túl kell lépni valamin. De ezek : Túllépni valmin, nem jó úton jár csak magyar kifejezések. Angolul is hasonló hogy pl: not in the best way.. De akkoris.


Na de röviden.. Ez marhaság.

2011. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
A lelek uzenete, tehat figyelmetlen voltal!
2011. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ok okozat, azt hogy lesz egy kis emléked róla, mert az az idő során nem nagyon fog úgy eltűnni, hogy a későbbiekben ne vedd észre... :)
2011. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 2. 16:07
 8/16 BlackSword ***** válasza:
Pedig tényleg van az első válaszában valami... Tényleg buta vagy, ha ilyenekben (babonákban) hiszel...
2011. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy buta, sőt értelmesebbnek, mélyebb gondolkodásúnak tartalak mint azokat akik csípőből lehülyéznek ezért... Az életben semmi nem történik csak úgy, mert akkor nem lenne értelme. Mindennek van oka, minden történik valamiért, és általában azért h tanulhassunk a dolgokból, fejlődhessünk, egyre tökéletesebbé válhassunk, kiteljesedhessünk életünk végére. A jelekből, a történésekből olvasni kell tudni és rájönni h ennek mi volt az értelme. Hogy gondolhatja bárki azt h valami ok nélkül történik???

Van egy nagyon jó könyv: Út a teljességhez ami csak arról szól, h a legkülönbözőbb betegségeknek és magának a betegségnek milyen lelki okai vannak, miért alakul ki stb Azok akik nem hisznek ebben, nem gondolkodtak még el azon h h lehet az h ebben a fejlett,modern világban az orvosok/kutatók a mai napig nem tudják h miért alakul ki a rák?

Nem akarok hülyeséget írni neked, mert pontosan nem tudom h az h betöröd a fejed mit jelenthet, de az én véleményem az, h az élet észhez akar téríteni valami miatt. Lehet h nem jó úton jársz, nem használod ki a képeségeidet, elnézést a kifejezésért: "elbaszod magad" stb és betöröd a fejed, h TÉRJÉL MÁR ÉSZHEZ EMBER! Lehet az emberi kapcsolataid nem a legtökéletesebbek stb. Ezt csak te tudhatod! Kérdezem én: Úgy érzed h sínen az életed? Minden a legnagyobb rendben van? Komolyan érdekel!

Írj!

2011. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt a munkahelyemen nagyon gonosz intrika áldozata lettem.Nem tudtam kezelni a helyzetet,úgy éreztem kicsúszott a talaj a lábam alól,és valóban.A valóság alkalmazkodott a lelkiállapotomhoz,szinte sorsszerűen tényleg kicsúszott a talaj a lábam alól,s hetekig szenvedtem a bedagadt bokám miatt.
2011. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!