Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek van az embereknek...

Szerintetek van az embereknek égi segítője?

Figyelt kérdés
Az én égi segítőm állítólag Szent Margit, ezt egy látó mondta, mert érezte jelenlétét. Sőt mi több, én magam is éreztem, hogy körbefon védelmező karjával és szívembe záródnak energiái. Az aurám világoskék, ami Szent Margitot jelenti. Ki gondolja még ezt igaznak?
2011. márc. 15. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem biztosan nincs. :S
2011. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor jól ellazsálja a melót! :)
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom fizettél is érte...

Mindenkinek van égi segítője. Az aura színe mindig változik. Nagy hülyeség a Szt. M. dolog...

Ha érdekelnek ezek a dolgok és szívesen tanulnál, ajánlom neked az angyaltanfolyamot kezdésnek.

[link]

2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni tőled utolsó, hogy miért lenne hülyeség az, hogy Szent Margit az én védelmezőm, mivel előtte nap véletlenül a Margitszigeten jártunk, és kérte édesanyám Szent Margit segítségét, és most itt van. Igen fizettem érte, de annyit, amennyit én jónak láttam. Szerintem ezt megérte. Megyek még többször is hozzá, nem a pénzért csinálja, tényleg segíteni akar lévén, hogy ismerősünk ajánlotta. Vannak még becsületes emberek.
2011. márc. 15. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Bizony vannak még segítőkész emberek. Ez így van.

Menj el tanulni és majd rájössz hogy miért írtam azt, amit.

Én jártam több tanfolyamra is és INGYEN segítek bárkinek. Sőt, ma is találkoztam a tanárommal és ő is ingyen segít... Nem vitázni akarok a semmin. Ha hiszel benne, akkor higgy...

2011. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak égi segítők. Általában angyaloknak nevezzük őket. Nem látszanak, nem észlelhetők, de itt vannak körülöttünk. Hogy pont Szent Margit segítene valakinek, azt nem tudom. Nem kizárt, de én nem nagyon hinném el. Sok függ attól, hogy ki az, aki mondja. Pénzért valóban bármit mondnak, amiről azt godnolják, hogy szívesen elhisz az ember.
2011. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, a Gripenek és a MIG-ek.
2011. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

hát ez függ attól h milyen helyen voltál, ha egy profinál akkor biztos..

am nemtudom én miondig úgy gondoltam h az angyaloknak nagyobb céluk van az életben... a létezésükben mindig is hittem de szerintem nem azért vannak h miránk vigyázzanak..:)

2011. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak égi segítőink, de angyaloknak hívjuk őket. az aurád színe a hangulatodtól, érzéseidtől függően változik, szóval ebben ne bízz. Javasolnék egy reiki tanfolyamot, ott ingyen megtanítják az auralátást. Legalábbis az én mesteremnél.:)
2011. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!