Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzek furcsa "lüktetést"...

Miért érzek furcsa "lüktetést" mikor Istenre gondolok?

Figyelt kérdés

Üdv minenkinek.


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok amit nem szeretnék egy ismerősömmel sem megbeszélni és talán hülyeség de szivesen megkérdezném, ezért kérlek titeket legyetek megértőek. Általában mikor egyedül vagyok és Isten-re gondolok valami furcsa erő megy át a testemen a fejemtől a lábamig és amig a ugyanarra a dologra gondolok ez folyamatosan ismétlődik.


Más is találkozott már ezzel az érzéssel? Nem hiszem hogy libabőrős lennék, az nállam más. Mi erre a magyarázat?


Nem vagyok egy túlzottan templomba járó ember és nem vagyok megrögzött vagy fanatikus sem.


Nem biztos hogy ez a legjobb kategória mert a dolog, szerintem, nem feltétlenül megmagyarázhatatlan.


2010. dec. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az átélés. Amikor valami megérint téged, talán tudat alatt, ez a test egyik természetes reakciója. Szóval ne haragudj, de nem vagy különleges :)
2010. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni.
2010. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Megszállt az ördög.Majd azt veszed észre hogy ilyeneket mondasz hogy Ekszöszájzbúúk meg montenbájk.Csak úgy spontán és elkezdesz remegni közben.
2010. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ. Nem mondtam hogy különleges vagyok és őszintén, nem is gondoltam erre. Csak kiváncsi voltam hogy miért van ez és hogy másokkal is megesik.

3. Elgurult a győgyszered?

2010. dec. 28. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert furcsa vagy. :D
2010. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg amikor elhunyt szeretteimre gondolok, vagy Istenhez beszélek, könnyezem ezerrel. Amikor most írtam az előbbit, akkor is könnyeztem
2011. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg örülök hogy ilyen emberek élnek mint Te, meg az előttem válaszoló!

Ezt úgy hívják: szeretetenergia.

2011. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes. Ima közben, amikor nem a szokásos "Én Istenem, jó Istenem" imát mondom, hanem saját fogalmazással, csak úgy jönnek a könnyek. Ha bármilyen elhunyt személyre (kutyámra, dédmamámra, nagyapámra, stb.) Akkor is. Csak úgy megjelennek, és folynak. (Én vagyok a 11:26-os)
2011. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 phoenix9876 ***** válasza:
Istenre es az angyalokra gondolva ill. a veluk valo kommunikacioval az ember erezhet altalaban melegseget, luktetest, bizsergest. Van aki erzekenyebb erre, van aki nem. Ennek pedig semmi koze a pszichologiahoz, hanem ez a valosag.
2011. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!