Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy szűnnek meg a hangok?

Hogy szűnnek meg a hangok?

Figyelt kérdés
Fojton hallom a sikításokat, sírásokat, halálhörgést... ezeket egy temetőben töltött éjszaka óta hallaom, és mostanába beszélnek is hozzám, segítségért sírnak... mit tegyek?
2010. aug. 12. 23:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ez komoly? Miért voltál egész éjjel a temetőben? Imádkozz!
2010. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
eskü komoly... az ugy volt, hogy haverjaimnál voltam, és indultam haza, és a temető mellet kelelt elmennem, beszélgetést hallottam igy hát bementem..két pasi beszélgetett, valami furcsa dolgokról, szellemekről, és azt hallgattam, már kb eg órája hallgathattam, és elaludtam, reggel két sír között keltem fel :S
2010. aug. 12. 23:23
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Na eeez nem komoly!
2010. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Neménvagyokaz ***** válasza:

Amikor hallod a hangjukat mondd meg nekik hogy nem tudsz rajtuk segíteni és kérd meg őket, hogy hagyjanak békét neked.


Ui.: Szerintem az imádkozás nem ér semmit, mert a te bajaidat más nem oldhatja meg csak te. Nagyobb esélyed van elérni a sikert ha nem máshoz imádkozol hanem magadhoz.

2010. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsot...majd meglátjuk mi lesz...
2010. aug. 12. 23:48
 6/16 anonim válasza:
80%
amikor beszélnek hozzád mondd nekik hogy kapják be!!
2010. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azlesz :D XD
2010. aug. 12. 23:56
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem meg segítened kéne..

ez olyan szellemekkel suttogós:D

am komoly kint aludtál a temetőbe? kicsit hihetetlen..:/ meg hogy kihallgattál két pasit.. miért?: D

és a szüleid nem aggódtak:O?

2010. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
komolyan két pasi ilyen szellemes dolgokról dumált, és érdekesen hangzot... XD nem, azt hitték havernál alszom..
2010. aug. 13. 17:08
 10/16 anonim ***** válasza:

jah.. hát ez elég fura: D

temetőben elaludni:// najo.m1. még mindig hallod?

éés hány éves vaagy?

2010. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!