Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az édesanyámtól örökölhettem?

Az édesanyámtól örökölhettem?

Figyelt kérdés

Az édesanyám fehér koszorúslány ruhával álmodik,egy héttel azelőtt hogy egy közeli ember meghalna.Különböző jeleket kap,például az anyukája elhagyta őt gyermekkorába,nem tartották a kapcsolatot,és mikor meghalt az anyukája,ő béke jelet látott a falon,mintha a napfény úgy sütne rá.Mikor a nevelőanyja meghalt,előtte való nap látta őt az utcán,hiába szólt utána,a néni nem válaszolt,mintha észre se vette volna,később kiderült,a néni nem is járt arra,másnap kaptuk a telefont hogy meghalt.Anyu úgy érzi,így köszönt el tőle.Kiskorában különböző alakokat,talán szellemeket látott.Én most 18 éves vagyok,egy éve kezdődött,hogy jöttek látomások,nyitva van a szemem,de mintha álmodnék,tudom,hogy mi fog történni.Eddig mindig bejött.Mostanában pedig alakokat látok,de mikor becsukom a szemem,egy pillanat múlva már nincs ott.Egy közeli ismerős halála után a házukban voltunk,én láttam őt elmenni az ajtó előtt.

Lehet hogy örököltem anyukámtól ezeket a képességeket?


(kérem,akik nem hisznek benne,ne írjanak)

köszönöm szépen!


2010. júl. 19. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen vannak ilyen képességű emberek, akiket a tudtuk nélkül a közeli rokon, nagyszülő úgymond felvértezi a haláluk órájában. Nekem is van egyfajta képességem, most nem részletezem, de azt tudom apai nagymamám hagyta rám. Bevallom sokszor szeretnék csak egy szimpla ember lenni, aki éli az életét, és nincsennek ilyen adottságai. De máskor meg jó, ha van, hiszen vannak az életben olyan dolgok, amit jó ha előre megérez az ember.
2010. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"úgymond felvértezi a haláluk órájában."

Édesanyám él hál istennek,akkor mástól örökölhettem?

2010. júl. 19. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de előfordulhatnak ezek. Én pl.: minden rokonom halálát megéreztem, megláttam. Keresztanyám halálakor fekete szakállas kislányt láttam a meggyfánkra felmászni éjfélkor és pontban akkor halt meg a keri. Nagybátyám halála előtt este a nádasban két, koporsót cipelő féllábú öregasszonyt láttam elsuhanni a tó felé, na mondom, biztosan meghalt a bácsikám. És úgy is lett. A harmadik volt a legfurcsább. Közeli, igen utált rokonunk halála előtt három, csípejüknél összenőtt ördöggel álmodtam, akik Joshi Barattal városi bréket táncoltak, akkor is tudtam, hogy tragédia történt. (És ez egy kicsiny szelete az egésznek, de most nem akarok tovább senkit sem untatni...)
2010. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Létezik igen, bár az öröklés szó nem jó. A tanulás jobb. Örökölni nem lehet, hiszem nem a génekbe kódolt tartalomról van szó. Valószínűleg édesanyád olyan szellemi körülmények között nevelt, olyan mintákat muatatott neked (tudattalanul) amik benned is aktiválták a képességet.


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is leteznek ilyen dolgok....en peldaul sokszor erzem, hogy valaki nez este...nagyon fura...es szentul megvagyok gyozodve h a laksomba vannak szellemek...hallom oket.
2010. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a fenti valaszolo vagyok van msn cimed v e-mail h beszelgessunk errol??15/L
2010. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor apám meghalt, előtte kb. 4-5 hónappal láttam őt a Tiszában elmerülni. Épp dolgoztam, könyvtárosként, de tuti, hogy 5 percig nem voltam ott agyilag. Ő sokszor átúszta a Tiszát, mindig féltem, hogy belefullad, de soha nem volt baj. De ez olyan valóságos volt, még soha nem éltem át ilyet. Sokszor érzek meg dolgokat, de ezt még senkinek nem mertem elmondani, úgyse hinnék el, és így nekem is jobb.

Nem tudok róla, hogy bármely rokonomnak lett volna ilyen "képessége".

De attól te még örökölhetted, lehetsz hasonló, mint anyukád. én megértem, hogy mit élsz át, nekem is sokszor eszembe jut az a pillanat.

27/L

2010. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát ez nagyon érdekes...
2010. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!