Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy nagyon szép lány aki...

Van egy nagyon szép lány aki régóta tetszik, de nem merem megszólítani. Létezik olyan mágia amivel könnyen egymásra tudunk hangolódni és bevonzzuk egymást?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 11:23
1 2
 11/13 LeonScottKennedy ***** válasza:

Nincs.

Viszont elrabolhatnád. Majd kényszerítsd rá, hogy szeressen. Ölj meg mindenkit, aki közel állt hozzá, így csak te leszel ott neki. Tuti taktika, mindig jó a vége.

2019. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Szem néz a szembe. Lélek kapcsolódik lélekhez.
2019. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

De cuki vagy... az én barátom egy ideig pl csak a háttérben figyelt mint egy nyuszi és nem mert odajönni :'D

Amikor végre néha dadogva elkezdett beszélgetni annyira aranyos volt! (Értelmes mondat tudom)

De ne félj nem harapnak a lányok! ;) Én imádtam minden egyes percét a kis félős nyuszival eltöltött randimon, és már több mint egy éve együtt vagyunk. Ne félj, csak mondd neki hogy boldog szülinapot, és halványan mosolyogj rá. Nem leszel tolakodó, de látni fogja, hogy gondolsz rá. Ettől tuti elalél majd ha te is tetszel neki. ;D

2019. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!