Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált már vkinek Kató...

Csinált már vkinek Kató (Angyal Kató) szerelmi kötést? Siker volt vagy nulla mint minden jósnál kb.

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem csinálta kb 2-3 nap múlva szakított Angelina Jolie és Brad Pitt, szóval jó esélyt látok rá, hogy működni fog a dolog.
2016. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sikeres volt, azóta gyermekeink is vannak már. Néha mintha sírna a párom, de mindig rájövök, hogy csak álmodom.
2016. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

a második válaszoló az maga maga Angyal Kató!


nem amúgy nem működik.

de ez így jó, mert a ha működne akkor nagyon azt kívánnád hogy bárcsak ne működött volna!

2016. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Jósok jósolnak, nem feketemágiával foglalkoznak, bár jövő mély szintű ismerete is negatívnak számát.

Ne csináljatok ilyeneket. Addig örüljetek, míg csak lehúznak titeket pár 10 ezer forinttal és nem megy tönkre életetek.

2016. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Néha van olyan amikor am is így alakulna és csak sorsot gyorsítják vele, de esetek nagyjánál nem így megy.
2016. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Tedd a szívedre a kezed, kérdező! Ha te tudnád, hogy a felkelés után a reggelizőasztalnál veled szemben kávézó férfi nem azért van veled, mert te vagy a világon számára a legnagyszerűbb lány, hanem csak azért, mert egy hülye vajákos szerelmi kötést alkalmazott vele szemben, boldog lennél? Mert én qrvára nem! Engem azért szeressen a párom, aki és amilyen vagyok!
2016. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Te magadnak is mecsinálhatod. Vagyis elhitetheted magaddal ugyanugy ahogy a jósok meg ezek.Ez nem ilyen egyszerű ahogy ti elképzelitek hogy van egy kötés azt kész ezt te magad csinálod te agyad ezáltal létrejön a vonzás törvénye magadhoz vonzod ez olyan mint a placebo tabletta.Én is megcsináltam a barátommal 3 évig állandoan veszekettunk sírtunk szenvedtünk egy éve csinálom ezt az ugynevezett kötést és azota persze vannak viták stb de minden jó azota imád jobban és jobban. Ne hagyd hogy mások csinálják mert jó nem sül ki belőle. Az agyadba elképzeled hogy egyutt vagytok hogy a sziveteket összeláncolod ez mind fantázia kérdése és koncentráció. Pl mostánaba párom nagyon szerencsétlen kocsijába mindig elromlott valami hirtelen kiadásai lettek semmi nem jött neki össze én elképzwltwm hogy áldást teszek rá angyalokat küldok neki h vigyázzanak rá és azóta csak jók történnek vele. Szóval másoknak nem szabad hagyni mert tönkre teszik az életed. Legyen szerencséd a szerelembe kivanom neked.
2016. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!