Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy ez már a szerelmi...

Lehet hogy ez már a szerelmi mágia hatására van?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe és csinaltam több féle kötést,mágiát. Azt olvastam hogy akire a kötést rakják,az sokkal jobban szerelmes lesz,mint aki a szerelmi kötést eredetileg kérte. Már 2 -3 hete,hogy csináltuk az első mágiát,és azt tapasztalok,hogy ő jobban érdeklődik irántam,viszont én meg kevésbbé.
2015. nov. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ugye tudod h szerelmi kötés, mágia stb csak a mesékben létezik ? Szimplán most kezd el észrevenni téged, te meg feladni...
2015. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet akár az is. Mintha már meguntam volna hogy csak én teszek érzelmeket ebbe a dologba. Amióta elkezdett kicsit jobban nyomulni meg udvarolni,azóta már nem is tetszik nekem ez a dolog annyira.
2015. nov. 21. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerelmi kötés létezik. Igaz 10-ből 9 "mágus" kóklerül csinálja, és vagy egyáltalán nem sikerül, vagy csak félig-meddig.


Viszont egyáltalán nem éri meg, mert igaz szerelmet lehetetlen ilyen módon kierőszakolni. Feltétlen ragaszkodást fog csak érezni irántad, szerelmet nem, és az a baj, hogy ezt te is érezni fogod.


Mondok egy példát. Tetszik nekem egy csaj. Veszek neki egy gyémántgyűrűt és egy nercbundát, cserébe pedig eljön velem vacsorázni, majd lefekszik velem. Próbál majd úgy csinálni, mintha szerelmes lenne belém, de szerinted mennyire lesz hiteles? Mennyire fogom jól érezni magam tőle?


Pont annyira mint Te a szerelmi mágiádtól.


Az igaz szerelem az egyik legfinomabb energia, azt létrehozni mágiával lehetetlen.

2015. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Legoman ***** válasza:
57%

Kérdező, ezt könnyen kiderítheted.

Oldozd fel a szerelmi kötés alól (már amennyiben jól csináltad, és használt), és meglátod mi történik.

De szerintem is csak észrevett téged, hisz ha kötés lenne rajta, akkor mindig veled lenne.

2015. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Biztos lehetsz benne, hogy ez nem a szerelmi mágiád hatása. Teljesen mindegy, hogy mit csináltál, nem igazán fontos, viszont teljesen biztos, hogy képtelen vagy mágikus erőket tudatosan irányítani és használni.


Ennek oka az, hogy egy szertartás elvégzése nem mágia. Nem ettől fog működni.


---


Anonymus

2015. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!