Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az ország katasztrófális...

Az ország katasztrófális válságállapota végső soron a Turáni Átokra vezethető vissza?

Figyelt kérdés

Nézz szét az országban. Mindenki mindenki farkasa. A magyarok mentális állapotát (depresszió, öngyilkossági statisztika vezetése) és elégedetlenségét, ha végig mész az utcán befelé fordúlt elégedetlen komor arcokat látsz, akkor észreveheted hogy valami nagyon nincsen rendben ebben az országban, pedig nem a politika, a pénz tehet róla, mert nálunk sokkal szegényebb országokban is emelt fővel és fülig érő mosollyal közlekednek az emberek, akkor mi lehet a baj ?


Ez nem lehet más, mint a turáni átok következménye, mely szerint amikor Szent István államvallássá tette a kereszténységet, az ősi vallás papjai, a táltosok megátkozták a magyarokat, legyen az emberek között széthúzás, elégedetlenség, öngyilkosság stb. Ha megnézed a mai politikát, még most is elégedetlenek az emberek, pedig már minden oldal volt kormányon és a városlakóknak és a parasztoknak sem jó semmi sem, volt már itt minden oldal hatalmon. Egyszerűen bármi tőrténik az emberek ugyanolyan pesszimisták, elégedetlenek, vajon meddig tart ez még ? Mi a véleményed ? Hogyan lehetne feloldani ezt ? Mi a véleményetek bölcs okkultisták & szkeptikusok ?

[link]


[link]


"Sokak szerint a magyarok hírhedt pesszimizmusa, a magas öngyilkossági ráta, a politikusok széthúzása és a sok történelmi csapás, mind az átok miatt van"


Lehet, hogy valóban ez az oka ? Mit lehetne tenni? Lehet bármit csinálunk, boldogtalanok egymás ellen álláskálódóak leszünk az ősi pogányok miatt?


2014. okt. 1. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Igaz , amit írsz: én ezt úgy szoktam mondani, hogy "genetikailag" van ez a magyarba kódolva ! Európában tényleg egyedül vagyunk ezzel, ez igen nagy mentális probléma és nagyon sokan nem tudnak mit csinálni ezzel..."


Szerintem még Mátyás idejében nagyon vígan éltek a magyarok, rengeteg fejlegyzés van róla, hogy az emberek sokat énekeltek, meg fütyűltek népdalokat, - amelyeket Kodály is lejegyzett - ma látsz dúdolászni, énekelni bárkit az utcán ?


Mátyás idején pont nyugateurópával szemben pozícionálta magát a magyar gazdaság és hadászat. Szerintem Mátyás után kezdett beérni a Turáni átok, lehet mert a pogány generációk akkor haltak ki.


"1. Az úgynevezett turáni átkot több száz évvel a kereszténység felvétele után találták ki, valamikor a Habsburg korban. Rosszindulatú hazugság, mint ahogy a magyar történelemszemlélet jelentős része. "


Na, hát ez egy nagy marhaság. Ennyit a szkeptikusokról a véleményük nem cáfólja meg a begyöpösödöttségük :-P


"2. Érdekes vallási vezetők azok, akik megátkozzák a saját népüket, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők várják. Kell az ilyeneket követni, a szavukra adni? Illetve el kell hinni, hogy ez tényleg megtörtént? "


Nem a keresztények, hanem a sátánisták átkozták meg, pont azért mert fel akarták venni a kereszténységet, amikellett hogy fennmaradjon az állam, de ők a saját fajtájuk ellen fordúltak.


"anyám (nyugodjék békében) régen aszonta Dózsa György miatt lettek elátkozva a magyarok..."


Érdekes, ilyet nem hallottam a parasztok kedvelték őt, mégis ki átkozta el a magyarokat Dózsáér az urak ???


"Magyarok és a turáni átok...

A görögök, argentinok még nagyobb kakiban vannak/voltak, rájuk milyen átok vonatkozik?"


Görööknél 3-5xse a fizetés az itteninél és kifizették a 15. havi nyugdíjat vagy fizetlst is. Nincsenek ők bajban, ne hidd ! A argentínok is jobban élnek, mióta fellázadtak, mint mi.


Egyik népnél sincs olyan depressziós gazdag réteg mintitt, akinek sok pénze van és biztos a megélhetése az is állandóan szomorú. Én is kőgazdag voltam gyermekkorom óta a szüleim jómódúsága révén, mindenem megvan,mégis egyik depresszióból megyek a másikba, soha mosolyra nem áll a pofám :P

Ez magyar szokás, ha argentín lennék fülig érő vigyorom lenne mint Maradónának.

2014. dec. 29. 23:16
 12/15 anonim ***** válasza:
Én inkább a magyarság alacsony tónusára és etikai szintjére vezetném mindezt vissza... iszonyat, hogy mennyire korrupt és sumákoló ez a nép.
2015. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12. Én még ezt is elfogadom, ha megmondod miért pont csak mi?
2015. jan. 14. 22:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Világ irányítói kreálnak ilyen szituációt. Olvass több... Olvass.
2015. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 esopus ***** válasza:
L?Of?szt turáni! Gondolatvírus, aki olvassa holnaptól kezdve menjen ki az erdőre mezitláb akkor elmulik a b?aszakodás
2015. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!