Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyivel megbízhatóbb egy...

Mennyivel megbízhatóbb egy EZO TV-s jósnő a többö okkultistához képest?

Figyelt kérdés

Müller Rózsa, István jós, Merlin stb ők a EZO TV-s fémjelezte hírnév nagyágyúi, már több évtizedes múltra tekintenek vissza és rengeteg régi ügyfelük van éz mutatja, hogy magas szinten űzik a tudományukat.


De egy sarki mágustól, a többi okkultistától miben különbözteti meg őket? Mennyivel megbízhatóbbak egy bármilyen más jóstól, forumsátánistától, mint akikből sok van itt vagy más mágustól?


2014. szept. 21. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
A TV-s jósok fejlettebbek spirituálisan, mivel szerintem ők is sarki mágusként kezdték és nem véletlenül sikerült szintet lépniük. Szerintem a Tv-s jósok megbízhatóbbak.
2014. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos, hogy megbízhatóbbak, de jobb a marketingjük.
2014. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Semennyivel. Ők kizárólag a pénzért vannak ott, a közel nulla tudományukkal. Bár abban teljesen bízhatsz, hogy a pénzedet akarják. Ők igazából nem mágusok, hanem egyszerű ügynökök, akik el akarják neked adni a portékájukat, ebben az esetben a mágikus ügyködéseiket. Aki kicsit is otthon van a témában, könnyen láthatja, hogy nem sokat értenek ahhoz, amit el akarnak adni. Az eladás maga az ő "művészetük".
2014. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Számos alkalommal beégtek már a hazudozó pénzlopó jósok a tévékben.


Épeszű ember nem megy ezekhez, miután egy átverés az egész.

2014. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Spilerke ***** válasza:
95%
Ők teljes mértékben megbízhatatlanok a múltkor át kapcsoltam az Asztró TV-re mosolyogva néztem végig, miközben egy szegény idős néni egyenlegét varázsolta el egy apáca hacukás nőszemély, ez idő alatt végig szajkózta neki, hogy ne tegye le a kagylót, mert megszakad az energetikai kapcsolat, így ment ez percekig kb. úgy 1500-2000 forintot gombolt le az idős néniről. Gondolj bele ezt a szennyműsort éjjel-nappal lehet hívogatni percenként 400-500 forintot keresnek nem gondolod, hogy ez egy könnyű módja a pénzszerzésnek? Azért szomorú, hogy a XXI. sz-ban még vannak emberek, akik bedőlnek az ilyesminek.
2014. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

"De egy sarki mágustól, a többi okkultistától miben különbözteti meg őket?"

Abban különböznek, hogy nekik nem kp fizetsz, hanem a telefonszámládon.

2014. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az első válaszoló látja legjobban a dolgot, ugyanis ő írta a legjobban körül a heéyzetet. Kifejezetten fórumsátánistákra, okkultistákra vagyok kíváncsi és írhatnak csoportban élő okkultisták is. Komoly emberek válasza érdekelne, ilyen útszéli szkeptikus, aki nem ment ki 4 fal küzül sosem, nem tapasztalt semmi mágikusat nem érdekel, ugyannnyit ér a szavuk, mint a sarki kocsmárosnak. Köszi !
2014. szept. 21. 20:14
 8/11 Spilerke ***** válasza:
94%
Szerintem pedig te vagy azaz ember, aki a 4 fal között ül egész nap a motort bámulja, ha pedig nem a monitort bámulja, akkor éppen az Asztró tévét nézi és az EZO TV-t hívogatja 500 forint percenként. Számos bizonyíték van a csalásukra például az épeszűség, vagy az a pár videofelvétel a youtube-on, az internetes fórumozók véleménye, akit átvertek stb. Nekik aztán közük sincs az okkultizmushoz.
2014. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Sok a hasonló , sztereotip válasz, tehát ez megkérdőjelezi, hogy mennyire megbízhatóak ! Ha face to face-ban elmész hozzá, valószínűleg teljesen mást mond. Én nem vitatom , hogy páran spirituálisan szuperek, de ez nem az a műfaj, amit tv-ben vagy rádióban kellene végezni. Tudom, így sokaknak elérhető: de itt szerintem is a "fejés " működik !!
2014. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ehhez a fajta "jósláshoz" nem kell spirituálisnak lenni, elég, ha jó színészi képességeid vannak, és van elég bőr a képeden, hogy másokat sok pénzért butaságokkal etess. Ezek csak jókor voltak jó helyen és jók az ismeretségeik, és kiváló reklámot kapnak...


Akinek tényleg vannak ilyen képességei, az nem fog visszaélni vele, mert tudja, hogy minden visszahat rá.


[link]

2014. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!