Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz -e tükröt kapni ajándékba...

Igaz -e tükröt kapni ajándékba balszerencse és ha igen, tudok -e tenni ellene? Ha tudok akkor mit? Iza.

Figyelt kérdés
Tükröt kaptam ajándékba valakitől akiről tudomásomra jutott, hogy foglalkozik fehér mágiával, ezotériával, szelleműzéssel, szóval sok mindennel és valójában másokkal szemben a részéről sok gonosz gondolatnak, tettnek is voltam már szem és fültanúja. Minden sikerül neki amit akar, ha valakire haragszik azzal történik valami rossz. Nem hittem ezekben a dolgokban, de megnéztem és azt láttam, hogy tükröt kapni ajándékba balszerencse ami ha így van nyilvánvalóan ő is tudja.

2014. aug. 13. 12:33
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:

Én ezt nem tudtam, 20 évvel ezelőtt kaptunk ajándékba egy nagyon nagy szép tükröt, és nem ért bennünket semmilyen balszerencse, sőt jól vagyunk, élünk és virulunk.

Nem szabad hinned benne, látod itt a tapasztalat...

2014. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NINCS fehér és fekete mágia!

.

Hogy is van az, amit leírtál? Fehér (segítő) mágiával foglalkozik, de tettei feketék?

Te írád:

"...fehér mágiával, ezotériával, szelleműzéssel, szóval sok mindennel és valójában másokkal szemben a részéről sok gonosz gondolatnak, tettnek is voltam már szem és fültanúja. Minden sikerül neki amit akar, ha valakire haragszik azzal történik valami rossz."!

2014. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívecském, a tükörben csak és kizárólag saját magadat láthatod, ez a titka. Még Bloody Mary sem jön, hiába hívod.
2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napfonat ***** válasza:

Sajnos az a baj, hogy vannak olyan emberek, akik a tükröt használják arra, hogy "befolyásoljanak" másokat. A befolyásolás, mások megrontásának képessége sajnos létezik. Én is kaptam kicsi, de kristálytiszta tükröt egy pontosan ilyen embertől, aki ezzel foglalkozott! Akár hiszünk benne, akár nem, elég rossz érzés annak a tudata, hogy egy ember ilyennel "foglalkozik" pénzért, ráadásul ő maga mondta el nekem, hogy a tükör segítségével teszi ezt, aztán egy év múlva kapok tőle egy tükröt! Hülye érzés!


Azt a tükröt törd össze és dobd ki a kukába!

2014. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a tükör összetörik, akkor hét év balszerencse!


Én egyszer kaptam tükröt ajándékba. Kimondottan örültem neki. Szép csicsás volt és még mindig nem történt miatta semmi!

2014. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!