Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok nekem pár kristályt...

Tudnátok nekem pár kristályt ajánlani? Ill. egy hiteles forrást/oldalt/írást?

Figyelt kérdés

Olyan kristályokra lenne szükségem, melyek CSAK a nyilas jegynek felelnek meg és VULKANIKUS úton képződtek!! ( párat már találtam, csak sajnos nem vulkanikus, hanem üledékes)

Továbbá képviseljen egy - egy elemet (pl: csak nyilas jegyhez illő kristály, ami CSAK a Tűz elemnek felel meg! ( természetesen szükségem lenne a maradék 3 elemre is! )

Tehát számomra fontos kritériumok a következők lennének:

*Vulkanikus!

*Csillagjegynek megfeleljen (nyilas)!

*Elem ( Tűz,Víz,Föld,Levegő )!

*Elemeknek MEGFELELŐ szín!

Általam preferált színek!

* Tűz (vörös)

*Víz (kék)

* Föld ( zöld vagy barna ) még nem sikerült eldöntenem!

*Levegő (sárga)

*Szellem, Akasa avagy Éter (lila) -nyilván kifejezetten "szellem" kő nem létezik, tehát ide a Covellin - t gondoltam ( csak sajnos az a Levegő elemet képviseli és üledékes),

Egyfajta plusz kőnek a pentagrammám közepére pedig hegyikristályt gondoltam! így tisztítás alatt tartja az 5 elemet kristályait is és valamely szinten engem is!

Nagyon köszönök minden segítséget.



2014. márc. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a kristály fajtája, hanem a beletett program cód ami számodra védelmet nyújthat. Létezik személyi vagy tér védelmi kristály
2014. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak egy kis felvilágosítás:

Üledékes ásványok nincsenek, minden ásvány nagy nyomáson és hőmérsékleten keletkezik, és attól függően milyen kémia összetétele van, úgy változik. Ha valami üledékes akkor csak úgy található benne kristály ha már elkezdett átalakulni így az már metamorf kőzet.


Elnézést csak gondoltam ezt tisztázom :)

2014. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Igazi Infó ***** válasza:
2014. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!