Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg segíthet egy "varázs"p...

Tényleg segíthet egy "varázs"pálca az erőmet egy pontra öszpontsítani? Ha igen hogy lehet elkészíteni (gondolom nem elég egy szimpla bot)?

Figyelt kérdés
készítésnél olyanra gondolok mint szimbólum belevésése,esetleg valami szertartás féle dolog?netán jó ötlet egy "magot" tenni bele pl egy természetfelettihet köthető állat tollát/szőrét stb mint pl a hp sorozatban?bocsi ha marhaságokat kérdek a többi területen kb jártas vagyok,de erről a témáról nem találtam még értelmes írást.

2013. okt. 6. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10: persze, hogy nem! Végre valaki, aki nem rögtön a hülye Harry Potteres varázspálcára gondol! Köszönöm!

Épp ezért írtam a #7-es válaszomat, hogy erre rávilágítsak, de a sok korlátolt birka nem is akarja megérteni...

2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogos! Ha az a varázspálca, amiről a 7-es hozzászóló írt, akkor én kérek elnézést! Mégsem kamu, hanem nagyon is létező dolog!
2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jól teszed, ha befelé koncentrálsz, mintsem kifelé, tárgyakra. A hp-t érdemes elfelejteni. Nincsenek varázsszavak, csakis az elme ereje. Senki sem mondta, mivan az élet előtt, után, a világ előtt, a világ mögött. Nem lennék meglepve, ha egyetlen ember, aki rájött az egész működésére, lehetetlen dolgokat csinálna. Nagyon furcsa a világunk, és minél mélyebbre ássa magát valaki a fizikában, egyet is ért ezzel.
2013. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 idrzsupos válasza:
Az agyad- te magad -kellesz- bármihez, amire összpontosítani akarsz. Pálca- nos az nem kell hozzá.
2017. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!