Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fontos e a formalitás az...

Fontos e a formalitás az átokszórásnál, vagy elég csak az erős akaraterő illetve lélekjelenlét, magas ingerküszöb?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen erőket hívhatok pluszba segítségül? Nem feltétlenül valami sötét erőre gondoltam, hanem amelyeknek ez a specialitása, mármint a revans. Mit kell nekik felajánlani???
2013. ápr. 1. 08:26
1 2
 11/17 ZoliAfenyben válasza:
52%

Egyet értek az egyik korábbi hozzászóláshoz, vagyis ha átkot szeretnél tenni valakire, akár jót, akár rosszat, az rajtad is ott lesz. Pár napja szedtek le rólam egy fekete átkot, s ki is derült, hogy ki volt az...Ha az átkot nem szeditek le ebben az életetekben magatokról, akkor ez megy tovább a inkarnációkon keresztül, és bizony a te életedre is kihatással lesz!


Jogos-e?

Ebbe nem mennék bele, de tudd, hogy a kozmikus törvények nem úgy működnek, mint a földi törvények. Itt hoznak egy ítéletet és kész...A kozmikus törvények annak ellenére, hogy az utóbbi időben szerényebbek, komoly büntetést kaphatsz, azonnal akár.

Én úgy vagyok vele, hogy az Univerzum mindent lerendez. Az, hogy most ő neked ártott...lehet, hogy egy korábbi életetekből való tartozás volt közöttetek. Így az EGÓd nem tud megfelelőképp ítélkezni. Ő azt akarja, hogy Neked jó legyen, a kozmosz pedig...hogy globálisan jó legyen :-)


Legyen meg az Isten akarata!

Így nem árthatsz magadnak!

2013. ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Átokkal csak óvatosan, visszaüthet rád!
2013. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A sátánizmus eredetileg azoknak készült akik a középpontjukban tudnak létezni.


Ma viszont az ostobák vallása lett! ez van!

2013. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ZoliAfenyben: Elmondanad kerlek, hogyan szedtek le rolad az atkot, es hogyan gondoltad hogy atok volt rajtad?

Az meg hogyan derult ki hogy ki volt? Hol szedtek le?

Kerlek valaszolj, ha lehet.

2013. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy mitől működik, de nem írom le... nem akarok senkinek tippeket adni.
2013. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

kell hozzá egy fénykép amin az illető jól látszik, kell hozzá 3 gyertya és egy papir amire rá irod a kivánságokat!

3 szögben leteszed a gyertykat begyújtod, a közepére teszed a képét és a papirt amire a rossz kivánságokat irod ! lehunyod a szemed és hatalmas gyűlölettel gondolsz a személyre!!! ha megtetted égesd meg a képet de ne teljesen, a megégetett képet pedig ásd el egy temetőben! hidd el ez hatásos de csak ha bosszúhoz használod és hatalmas gyűlölettel könyörtelenséggel!

2014. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én tudom, hogy mitől működik, de nem írom le... nem akarok senkinek tippeket adni."


Ennek meg mi volt a célja?

2014. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!