Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintettek tényleg lehet...

Szerintettek tényleg lehet irányítani az elemeket? (tűz víz levegő stb)

Figyelt kérdés
nem ugy értem h mindjárt tűz golyót lőttök hanem eloltod meggyujtod a tudattal, (értelmetlen válaszokkal kíméljetek)
2013. márc. 27. 00:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Ha egy pohár vízre Istentől kérsz áldást, hogy gyógyítsa meg azt, akinek adod, az működik. Ha megbékélést, vagy több odafigyelést, vagy akármi hasonlót szeretnél kérni, az is működik. Nyilván ha azt szeretnéd, hogy a pénzét odaadja, vagy ilyesmi, akkor várhatod a hatást...


Merészen hangzik, igaz? Hát, tényleg eltér attól, amit valósnak gondolunk. Hallgass rám, és ne higgy nekem! Próbáld ki, titokban egy rövid imával kérd Istent, áldja meg "ezt a vizet", hogy aki megissza, önmaga legyen, egészséges legyen, harmóniát találjon, békéljen meg a rossz dolgokkal, és legfőbbképpen békéljen meg a jókkal is! Ahogy akarsz, úgy fogalmazol, csak ügyelj azért arra, hogy ne Isten vélhető szándékaival szembe menjen: alapuljon szereteten, adjon és kapjon szeretetet, aki csak érintett benne. Titokban, magadban egy gyors kis ima, a lényeggel. Semmi elvárás, főleg nem Isten létére bizonyítékot kereső. Hja, meg kell tenned, hogy amíg nem tudsz jobbat, elhiszed, hogy van Isten. Nem kerül semmibe, egy próbát megér. Felemelő megtapasztalni, ahogy a másik ember egy ideig "enged a jónak", eddigi tudásunk szerint "indokolatlanul", de persze a tapasztalat szerint egyértelmű, hogyan.

2013. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
ez tök jó meg minden, de ez hogy jön ide? ._. xd
2013. márc. 28. 01:04
 13/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem, hogy értelmes válasznak számít ez is, bár nem éppen megerősítő: szerintem nem lehet. Megfelelően előkészített és ellenőrzött kísérleti körülmények között sosem sikerült ezeket a jelenségeket igazolni. Amit jelenleg a világ működéséről tudunk, az egyáltalán nem feltételezi az efféle "mágia" létezését, mert nagyon sok érv szól ellene, mellette pedig jóformán semmi. Ahhoz, hogy elfogadjuk ezeket a jelenségeket, nagyon sok mindent újra kéne írni a tudomány több területén, ehhez pedig nagyon jelentős, nagyon szilárd bizonyítékok kellenének. Ilyen bizonyítékok pedig nem léteznek. Természetesen a nemlétét nem lehet egyértelműen bizonyítani, de amíg nem szólnak mellette jelentős érvek, addig nincs okunk foglalkozni vele, nincs értelme feltételezni a létezését.

Az elemek manipulációja tipikusan olyan dolog, amiben az emberek hinni >akarnak<, és ezért lelkesen hisznek az anekdotáknak és az alaptalan magyarázatoknak.

2013. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2013. márc. 28. 16:23
 15/35 anonim ***** válasza:

> ez tök jó meg minden, de ez hogy jön ide?


Nyilván úgy, hogy víz, irányítod... Mivel ez hozott már eredményt nekem, de felfelé folyatni vagy mérges nézéssel felgyújtani még nem sikerült (igaz, nem is próbáltam), ezt tudom javasolni, mert ez az általam tapasztaltak alapján kicsit eltér a "nyilvánvaló képtelenség" kategóriától. Aztán lehet, hogy egybeesés az is, hogy Isten bevonása nélkül, vagy önző szándékok mentén nem működött, tisztán meg igen.

2013. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Azért írtam azt, mer a viz irányítást nem úgy értem hogyha valaki megissza akkor lesz valami, hanem mondjuk egy kicsit mozog, de akk félre értettük egymást:/
2013. márc. 28. 20:13
 17/35 anonim ***** válasza:

Igen, sok mesében és játékban lehet.



8====D

2013. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%
Bármi elképzelhető, csak nem hétköznapi tudással, illetve energiaszinttel. Szóval ha elolvasol egy könyvet, nem fogsz tudni ilyeneket csinálni. Ha évtizedekig gyakorolsz egy beavatott mesterrel és olyan a karmikus múltad is, hogy ilyen jellegű szunnyadó képességeid vannak, akkor esetleg. De ha eddig el is jutnál, akkor már nem fogod szükségét érezni annak, hogy visszaélj a tudásoddal vagy mások lenyűgözésére használd fel azt.
2013. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
és az igaz hogyha valaki visszaél ezzel az erejével, akkor elveszik vagy nem tudom hogy mondjam
2013. márc. 29. 17:24
 20/35 anonim ***** válasza:
Minden tettnek megvan a maga következménye, annak is, ha visszaél valaki egy ilyen hatalommal és önös érdekekre használja.
2013. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!