Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Visszafelé is elsülhet?

Visszafelé is elsülhet?

Figyelt kérdés
Csináltam egy szerelmi kötést pár hete.Mondanom sem kell nem történt semmi.Azon kívül, hogy nem tudom kiverni őt a fejemből.Ez a kötés miatt van?Már rendesen idegesít,h állandóan rá gondolok.Ezzel vajon ő is így van?Ha nálam ez van akkor nála is?
2011. okt. 31. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Uram atyám.. te aztán hiszékeny vagy :D
2011. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az élet,az emberek jobbítása céljából egyszer írtam egy hosszabb olvasnivalót. Abban leszögeztem: hülyék mindenkor voltak és lesznek is. De azt nem írtam,hogy az kötelező.

Mért gondolod,hogy szerelmed tárgya is azt érzi amit te. Ha így lenne nem lenne reménytelen szerelem. Ne búsulj pajtás,ami most veled történik magesik az rendes emberrel is... Sőt,na képzeld még velem is megesett hajdanán. Olyan szerelmes voltam,hogy ki se látszottam belőle. Ha valaki rámköszönt,csak lestem,mint ló a moziban,"hát ő lát engem?" Kihevertem én,ki fogod heverni te is. És képzeld idők múltán még hálát is adtam Istennek,hogy az a lány nem lehetett az enyém. Hidd el igazuk van azoknak a bácsiknak akik mondják: "a szerelem betegség." s még örüljünk hogy ebből is van gyógyulás.

Jobbulást kivánok!

2011. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha valamit elrontottál, akár apróságot, pl rossz színű varázskőrt vagy rozs varázsigét, akkor elsűlhet fordítva. Ilyenekkel nem szabad szórakozni, csak hozzáértők csinálhatnak ilyet, mint én vagy bárki más itt az oldalon.
2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 PearJuice ***** válasza:

"Ha valamit elrontottál, akár apróságot, pl rossz színű varázskőrt vagy rozs varázsigét, akkor elsűlhet fordítva. Ilyenekkel nem szabad szórakozni, csak hozzáértők csinálhatnak ilyet, mint én vagy bárki más itt az oldalon."


ó igen, hatalmas erőkkel játszol itt, ne feledd!


pff, humbuk az egész.

mágia mint olyan nem létezik, csak egyszerűen ő tetszik neked. nála miért lenne ugyanígy? -.-

2011. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A szerelmi kötés egy olyan varázslatnak számít,amiben manipulálod az illetőt. ez egy sötét varázslat. a rosszat pedig 3szorosan kamja vissza az elkövető.

így most ugyan lehet h tetszel a szóban forgó illetőnek,de nkd 3x annyi jutott belőle,ami nkd így nem túl jó.

2011. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

sosem értettem miért rossz az ha vki szerelmes....főleg ha kell neki egy kis segítség, hogy rájöjjön ki is aki neki megfelelő.

ugyan már, ki az az ember aki még soha nem akarta h egy másik embernek tetszen egy kicsit, pláne úgy hogy tudja hogy ketten egymáshoz valók, csak az egyik még nem vágja ezt.

2011. nov. 1. 18:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Álomvilágban érsz kérdezö :) A világ nem így müködik... ébredj fel.
2011. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mégha sikerülne is... Mit gondolsz soha nem fog háborgatni,hogy ez a szerelem nem tökéletes,mert csak te akartad. Nem természetes,hiszen manipuláltad. Mondvacsinált,nem igazi. Aki egészséges kapcsolatra vágyik,az ezt nem fogadja el.
2011. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként elmehetnél politokusnak. Már egész jól tudsz mellédumálni
2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem okozna semmilyen gondot 30év múlva sem ha tudom, hogy jót cselekedtem, hiszen neki is jó.nem is értem...
2011. nov. 1. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!