Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy cigány jósnő megállított...

Egy cigány jósnő megállított az utcán mondott dolgokat . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Megállított és megkérdezte mennyi az idő mondtam hogy mennyi és erre elkezdett jajgatni és mondta hogy elvagyok átkozva és hogy van egy hallottunk aki nem tud nyugodni . Adott egy piros célnát beletette zsepibe tett még bele egy 20ft-ost mondta hogy tegyek hozzá sót cukrot és kenyeret . Nem hagy nyugodni a dolog van aki tudja mit jelent ?
2011. okt. 14. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyi kérdező, 17:29-es vagyok. Ez tényleg a pénzedre megy ki. Ha elfogadsz egy tanácsot, kerüld el az ilyet, ne adj neki pénzt, nincs rontás nincs semmi ilyen baromság, de ezt te is tudod. Lehet hinni dolgokban, hogy aszcendens, meg tarnszcendens, meg rontás, meg átok, meg horoszkóp, mert önmagában ezek nem ártanak senkinek, de ne adj neki pénzt. És igenis a pénzért, vagy legalábbis annak reményében csinálta. Felkeltette a kíváncsiságod. Ez MINDIG a pénzre megy ki. MINDIG. De ha nem hiszel nekem, akkor szépen keresd fel ezt a jósnőt, és adj neki pár tízezer forintot, ő megjósolja neked a jövődet, remélem valami nagyon szép jövőt lát majd neked.
2011. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nem szándékoztam neki pénzt adni se akkor se később . lehet arra ment ki , de nem ez volt a kérdésem hanem hogy amit adott az mit jelenthet de azért köszi a válaszokat
2011. okt. 14. 21:30
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Mi az a célna?


Lóbelt! Te vagy az?

2011. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha én azt mondom neked, hogy nem érdemes foglalkozni ezzel a dologgal. Én úgygondolom hogy valószínűleg egy csaló volt, aki nem rendelkezik semmilyen természetfeletti erővel. Sajnálatos módon manapság a "hiszékenységipar" nagyon működik, amikor naiv embereket csapnak be mindenféle trükkel. Egyébként nem ez az első eset, hogy ilyet hallok, bizonyos Roma asszonyokról, hogy megállítják az embereket, és akkor ilyeneket mondanak, tehát nem csak veled fordult ez elő.


Egyébként nem új dolog a jósok leleplezése, Már Ésaiás próféta, aki az i.e. 8.-7. században élt, a következőket írta:


"És ha ezt mondják tinéktek: Tudakozzatok a halottidézőktől és a jövendőmondóktól, a kik sipognak és suttognak: hát nem Istenétől tudakozik-é a nép? az élőkért a holtaktól kell-é tudakozni? A tanításra és bizonyságtételre hallgassatok! Ha nem ekként szólnak azok, a kiknek nincs hajnalok:" (Ésa 8,19-20)

2011. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ma van segélyosztás? mert ha igen akkor részeg volt
2011. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti,hogy a ciganyasszonynak nincs uzleti erzeke..o kellett volna penzt kerjen es nem adjon..
2011. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
73%
Pénzt akart a szutyok.
2011. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

"van egy hallottunk aki nem tud nyugodni"

Mit hallottál vagy ki van?

2011. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamit a célnával kapcsolatban, ha jól értettem.
2012. okt. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyugtalankodnak.
2012. okt. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!