Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fisz, vagy valaki? (lent)

Fisz, vagy valaki? (lent)

Figyelt kérdés

Olvastam , hogy itt néhányan otthon vannak Démonok és egyéb dolgokban.Nos szeretnénk egy barátommal Démont idézni.Sokat olvastam hogy miként kéne,de inkább itt kérdezem meg hogy mennyi veszéllyel jár egy Démon megidézése (Fisz gondolom idéztél már) és mi kell az idézéshez?Előre is köszönöm.


Egy Sátánizmusra hajlamos ifjú. :)


2011. okt. 10. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja, láttam egy videóba ahol egy sátánista pap kinyitotta a dimenzió átjárót. Kezdek félni...
2011. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most akkor a reptoidok lennének a démonok? Mivan? Ez egyre zavarosabb,linkelnétek valamit erről?
2011. okt. 10. 16:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs más lehetőségem... bemegyek muter szobájába meztelenül,elkezdek lasszózni a farkammal közben tekergetem a mellbimbómat és valami érthetetlen nyelven mormogok.
2011. okt. 10. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

A reptoidok földönkívüliek.

A kérdésedre a válasz hogy: Írj üzenetet Fisznek és ő majd megtanít, vagy kérdezd meg a fisztoidoktól (Fisznek hisznek ezek az emberek).

2011. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ehh, ez a sok "oid" :) Köszönöm az értelmes választ.Szerintem úgy is lesz.
2011. okt. 10. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezredeseidtől is kérdezhetsz, ők hisznek az ezredesekben.
2011. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Démonok nem Reptilodok, hanem Istenek(és mielött megszolnád h nem akk isteneknek hivnánk öket :A kereszény b@rom@rcu@k eltorzitottak mindent).

És a keresztényeknek köszönhetően szinte semmi Igaz nem maradt fenn róluk.

Nem tudtok idézni max ha nem ismertek valakit(Sátánista,Démon).

2011. okt. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Müller Antal válasza:
Az idézés nektek lehetetlen lenne, olvass boszorkány misztikát vagy fekete mágiát, ha hiszel benne akkor is évek gyakorlása kell ahhoz, hogy bármilyen paranormális dolgot tudjál tenni, de valószínű hogy az is szellem lesz... de ha esetleg véletlenül is démont idéznél akkor őt már soha nem fogod magadtól eltaszítani, amíg meg nem kapja amit akar, ezek általában halállal végződnek... de kezd azzal hogy vérrel kevered a gyertya viaszt és használod a szellem táblát, csak ne térj ki olyan gondolatokra ami utána neked fájhat, más átkozása után ha nem tudod elzárni a rosszakarót akkor visszaszáll az átkod, szerelmet nem tudsz kérni vagy anyagi javakat, egyszerűen rontást tudsz küldeni, amit utána ugyis megbánsz...a lényeg hogy próbálkozz a fehér mágiával olvasd el a 3 fő törvényt és gyakorold azt, és állítólag jőn a megvilágosodás és a boldogság (pénz,szerelem,karrier,stb)
2011. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne rabold feleslegesen Démonok idejét amikor még a szimpla érzékelésükre sem vagy elég fejlett. Meditálj, fejleszd magad, tanulj s majd ha eljön az idő megidézhetsz egy Démont, vagy eljön magától egy ha jónak látja.
2011. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!