Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gandalf vagy Dumbledore?

Gandalf vagy Dumbledore?

Figyelt kérdés
Melyiket tartod nagyobb mágusnak? Melyiktől tanulnál szíved szerint mágiát?
2011. szept. 8. 14:19
1 2 3 4 5
 41/46 Formora válasza:
100%

Frabato!!!(na ez mg nekem is fájt...)

Gandalf a jobb szerintem...

még kinézetre is jobbnak tűnik..

2011. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Lilith1994 ***** válasza:
100%

Szerintem eggyet kifelejtettél Bombadil Toma( ez a kérdezőnek szól) ...én ő tőle tanulnék ő legöregebb valszeg a legbölcsebb is.



de ha kettő közül kell választani akkor Gandalf.

2011. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
48%
BATMAN
2011. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:

Angolul tudók előnyben, el lehet dönteni, hogy ki a jobb:

http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ

2011. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Voldemort :P na jó Dumbledore... mégiscsak diplomás tanár, és ne feledjük, hogy a birtokában volt a Pálcák Ura...
2011. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
100%
Toma eredetérőr csak találgatni lehet mivel nincs konkrétan megírva. lehetséges hogy ő is maia mint Gandalf a Balrog meg Szauron, de az is lehet, hogy valami más "lény" aki a legelső élőlény volt középföldén, még ha maia is akkor se biztos h öregebb. Olóin (Gandalf) a "maiák legbölcsebbike és egyik leghatalmasabbika" vagyis a kissebb istenféleségek közül az egyik legnagyobb, és aktív részese volt a világ teremtésének ezért nem kérdéses h ki a jobb mester. Ráadásul az ő feladata volt hogy bölcsességével (és NEM a hatalmával!!!) segítse középfölde népeit, nemcsak egy szaros gimis tanár volt!
2012. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!