Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet a woodoo-t jó...

Hogy lehet a woodoo-t jó célra használni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, lehet olyat is, de nem tudom, hogy hogy kell...
2011. szept. 7. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát de konkrétan mit akarsz vele elérni

Amúgy nem ismerem a woodoot de hallottam ezt azt hát gondolom ha valami elvetemült állat meg akar valakit ölni akkor azt te szépen földre küldöd

Nem? De

2011. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát így : A 32-percnél kell nézni [link]
2011. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A woodoo eredetileg egy több isten valláson alapuló hitrendszer, és ezeket az isteneket, loákat, meg lehet kérni segítségnyújtásra is.


Nem a cél, csak az eszközrendszer különül el mágiaáganként.


Általában azonban a woodooban a közvetítő szerepet a vér vagy fájdalom játssza, ami akár a sajátod is lehet, de gyakori a szárnyasok vérének ontása.

2011. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm; főle az utolsónak. Akkor tehát olyasmi, hogy "ott szúrom meg a babát, ahol az illetőnek fáj, hogy ne fájjon neki" nem működik?
2011. szept. 8. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben alapvetően más szentelés kell, de mivel a woodoo babás része a szimpatikus mágia iskolapéldája, azaz a megfeleltetéseken alapul, elviekben van lehetőség arra, hogy ilyen módon támadd meg a fájdalomgócokat, vagy megpróbáld megjavítani a rossz dolgokat: értem ez alatt pl, hogyha az illető kihűl, a baba mérsékelt melegítése segíthet.

Ez esetben viszont különösen oda kell figyelned, hogy nehogy a segítségnyújtásod károkozásba forduljon át.


Viszont a woodoo istenek figyelmének elnyeréséhez ilyenkor is szükség van valamiféle áldozatra, ami lehet akár annyi is, hogy szertartásosan megvágod magad.

2011. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!